Polskie World War 3 otrzymało mapę Smoleńsk i nowe wyposażenie

Na razie na serwerze testowym.

Gliwickie studio The Farm 51 kontynuuje rozwój strzelanki World War 3. Na publiczne serwery testowe sieciowej produkcji trafiła aktualizacja 0.3, która wprowadziła kolejne nowości.

Gra wzbogaciła się między innymi o mapę osadzoną na terenie rosyjskiego Smoleńska. Plansza jest jednak w wersji prototypowej, co oznacza, że lokacja nie jest jeszcze ukończona, ponieważ prace nadal trwają.

Poza tym pojawiły się karabin Scar H, czołg Abrams oraz uniform amerykańskiej piechoty morskiej wraz z 5 kamuflażami. Do tego 5 skórek dla broni i 6 modeli kolorystycznych pojazdów.

Zaimplementowano też nowy system odradzania graczy w trybie Warzone i opcję skorzystania z szybkiego czatu głosowego przypisanego do klawisza Y. Dodano również limit noszonego wyposażenia, opisy wariantów rozgrywki na ekranie wczytywania i podsumowanie rund w zespołowym deathmatchu.

Nie zabrakło oczywiście szeregu mniejszych i większych poprawek. Deweloperzy przekonują, że udało się znacząco skrócić czasy ładowania i zmniejszyć zużycie pamięci RAM do poziomu wynoszącego od 3 do 6 GB.

Do serwerów testowych World War 3 można uzyskać dostęp poprzez wybranie odpowiedniej opcji we właściwościach strzelanki na Steamie, ale liczba miejsc jest ograniczona. Nowości zadebiutują dla wszystkich graczy, gdy twórcy wprowadzą brakujące funkcje.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami