Stoczenie tanecznego pojedynku to jedno z wyzwań tygodniowych w Fortnite Battle Royale w 7. sezonie. Jest to dosyć nietypowe zadanie.

Należy bowiem zatańczyć, ale w konkretnej lokacji. Co więcej, trzeba to zrobić jednocześnie z innym graczem, więc najlepiej wykonać wyzwanie ze znajomym.

Na tej stronie:

Opuszczona posiadłość w Fortnite

Wyzwanie tanecznego pojedynku można wykonać tylko w jednej lokacji. Z jednej strony to dobre rozwiązanie, ale z drugiej - większa szansa, że spotkamy tam innych graczy, którzy mogą nas zaatakować. Nie ma jednak alternatywy.

Posiadłość oznaczamy na mapie poniżej:

fortnite_dance_off_abandoned_mansion_map
Fortnite Dance Off abandoned mansion location

Posiadłości nie da się przegapić. To duży, szary budynek z cegły na wschodzie mapy, między kwadratami J5 i J6, na południe od lokacji Samotne Schronisko.

fortnite_dance_off_abandoned_mansion_1
fortnite_dance_off_abandoned_mansion_2

Wejdź do posiadłości głównymi drzwiami i skręć w lewo. Zejdź schodami w dół do piwnicy. To właśnie tutaj przygotowano miejsce do wyzwania tanecznego.

fortnite_dance_off_abandoned_mansion_3

Jak stoczyć taneczny pojedynek

Przede wszystkim - potrzebujesz drugiego gracza. Dlatego też najlepiej grać ze znajomymi, albo też spróbować wyzwania w trybie 50 na 50.

Wyzwanie polega na tym, by tańczyć na tych polach tanecznej podłogi, które się podświetlają. Jeden zawodnik musi stać po jednej stronie, a drugi po drugiej. Punkty liczone są na specjalnym wyświetlaczu.

Tańczymy tak, jak zwykle - wystarczy wcisnąć B lub d-pad w dół, żeby wybrać emotkę tańca. Oczywiście przed meczem trzeba ją wyposażyć w menu emotek, ale domyślnie podstawowy taniec jest dostępny zawsze (więc jeśli go nie wymienialiśmy, powinien być w kole reakcji).

fortnite_dance_off_abandoned_mansion_5

Pamiętaj tylko, by aktywować taniec dopiero po przejściu na podświetlony kolorem panel - tylko wtedy część wyzwania zostanie zaliczona. Wystarczy ukończyć cały taki taneczny pojedynek, by ukończyć zadanie.

Reklama