Fallout 76 - Roztwór Organiczny

Wzór na Radtarczę.

Podczas wykonywania misji Wymagany Ponowny Montaż z wątku głównego trafisz do bunkra Eli. Zobaczysz wtedy przy spisie misji polecenie przeszukania bunkra - zajrzyj do terminala w pomieszczeniu ze stołem operacyjnym i przeczytaj zapiski, by rozpoczęć to zadanie.

Na początku musisz udać się na północ - całkiem niedaleko. Na wszelki wypadek radzimy jednak się skradać. Dotrzesz do opuszczonej chatki. Na piętrze, przy łóżku, leży martwa Eli. Przeszukaj ją i jej plecak.

Zdobędziesz holotaśmę z badaniami. Przesłuchaj ją w Pip-Boyu, by rozpocząć nową fazę zadania.

Mączka kostna

Musisz teraz zdobyć składniki, które ostatecznie wykorzystasz do tego, by stworzyć Radtarczę - świetne lekarstwo, które zapewni dobrą ochronę przed promieniowaniem. Na początku potrzebujesz mączki kostnej. Wybierz szybką podróż do Elektrowni Thunder Mountain na południu.

f76roztwor1

Mogą zaatakować cię ghule na niskim poziomie. Pozbądź się ich i podejdź do obszaru oznaczonego na mapie. Przygotuj się na walkę ze Szponem Śmierci. Mączkę zbierzesz z jego gniazda nad wodą. Szpona łatwo pokonać zwabiając go do barierki przed elektrownią i po prostu biegając dookoła niej i przeskakując przez nią, jednocześnie oddając strzały w zdezorientowanego wroga.

Kiedy zbierzesz kostkę, musisz udać się na południe - niedaleko znajduje się Dyer Chemicals, fabryka, w której znajdziesz kolejne zasoby.

Fosfor, potas i azot

Wszystkie wymagane składniki są na terenie fabryki, w różnych częściach zakładu. Nie są nawet szczególnie ukryte, leżą na wierzchu w skrzyniach. Problemem są tutaj tylko roboty strzegące tego miejsca. Walki nie da się uniknąć.

Przygotuj się więc na długie potyczki. Możesz też spróbować użyć Stealth Boya i po prostu szybko zmieniać pozycję. Nam udało się nawet bez kamuflażu po prostu ignorować atakujące nas roboty i zdobyć trzy składniki z oznaczonych miejsc.

Później musisz jednak i tak wrócić do jednego z budynków, by umieścić wszystko w mieszalniku. Zrób to i poczekaj moment. Następnie w terminalu mieszalnika wybierz opcję czyszczenia.

f76roztwor2

Teraz wyjdź do pobliskiego lasu i szukaj kwiatu dusiciela. To żółte, rosnące na pniach drzew rośliny, które trudno przegapić. Gdy zerwiesz choć jeden, wracaj do swojej bazy CAMP (o ile masz warsztat chemiczny) i stwórz Radtarczę. Jeśli nie masz warsztatu chemicznego w bazie, możesz wrócić do bunkra Eli i tam stworzyć przedmiot.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami