Metro Exodus ukaże się wcześniej - premiera 15 lutego

Jest też nowy zwiastun.

Przedstawiciele firmy Deep Silver poinformowali o przyspieszeniu premiery Metro Exodus. Tytuł ukraińskiego studia 4A Games zadebiutuje tydzień wcześniej niż pierwotnie planowano - 15 lutego.

Jednocześnie ogłoszono, że gra oparta na twórczości Dmitrija Głuchowskiego osiągnęła tak zwany „złoty” status, co oznacza, że prace nad projektem zostały zakończone. Produkcja ukaże się na PC, PS4 i Xbox One.

Opublikowano również zwiastun prezentujący film wprowadzający do tytułu. Za animację odpowiada studio Elastic, które na swoim koncie ma między innymi czołówki do takich seriali, jak „Westworld” i „Gra o Tron”.

Poza tym ogłoszono, że na początku przyszłego roku deweloperzy ze studia 4A Games udostępnią nowy fragment rozgrywki. Wówczas powinien pojawić się także trailer przybliżający fabułę produkcji.

Metro Exodus w Polsce zostanie wydane w dwóch edycjach - standardowej i limitowanej Aurora. Ta ostatnia zaoferuje nie tylko grę, ale też przepustkę sezonową z DLC, tłoczony steelbook, metalowe pudełko inspirowane lokomotywą Aurora, drukowany plakat i artbook.

Założenia rozgrywki pozostają podobne, jak w dwóch poprzednich częściach cyklu, jednak większy nacisk położono na przetrwanie. Nie zabraknie bardziej otwartych przestrzeni, choć to wciąż nie open-world.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami