Jedno z wyzwań w 7. sezonie Fortnite Battle Royale każe nam grać na wielkich fortepianach. Tutaj wyjaśniamy, jak tego dokonać.

Jak wskazuje tytuł, zadanie to można wykonać tylko w konkretnych, dwóch lokacjach. Nie ma więc dużego pola do manewru. Najlepiej zrobić to w trybie 50 na 50, by zmniejszyć szansę na trafienie na wrogo nastawionych graczy.

Na tej stronie:

Gdzie są fortepiany?

Przyjemny Park i Samotne Schronisko są oddalone od siebie, dlatego trudno będzie raczej odwiedzić obydwie lokacje w jednym meczu. To jednak nie problem, ponieważ wyzwanie można rozdzielić między dwie rundy.

Tutaj oznaczamy konkretne miejsca na mapie:

fortnite_piano_locations

W przeciwieństwie do wyzwań z fortepianem z przeszłych sezonów, by zagrać melodię, nie trzeba wcześniej szukać w oddzielnej lokacji nut (bez tego nie dało się zagrać melodii). Teraz wystarczy, że od razu udasz się do miejsca z fortepianem.

Nuty będą czekały na miejscu.

Fortepian w Przyjemnym Parku

Fortepian znajduje się na wzgórzu na zachód od Przyjemnego Parku. Tak jak w przeszłości, masz przed sobą ogromne klawisze, po których należy skakać zgodnie z nutami.

fortnite_piano_locations_4

Wymagana kolejność dźwięków to: E, G, C, D, E.

Fortepian w Samotnym Schronisku

Tutaj instrument znajduje się na południowym-wschodzie od Samotnego Schroniska. Niedaleko opuszczonej posiadłości. Ta część wyzwania jest nieco trudniejsza, ponieważ mamy więcej nut do zagrania.

fortnite_piano_locations_1

Poprawna kolejność ti: C, C, C, F, F, F, E, F, G, A, A#, G, A.

Zacznij grać na klawiszach od prawej strony. Kiedy skoczysz na czarny klawisz A#, potem musisz wrócić na zwykły, biały klawisz A, by dokończyć wyzwanie.

Reklama