Sprzedaż Detroit: Become Human przekroczyła 2 miliony egzemplarzy

Najlepszy wynik w historii studia Quantic Dream.

Przedstawiciele koncernu Sony poinformowali, że sprzedaż wydanej w maju tego roku przygodowej gry Detroit: Become Human przekroczyła 2 miliony egzemplarzy na całym świecie.

We wpisie na Twitterze deweloperzy z Quantic Dream podkreślili, że jest to najlepszy wynik w historii studia. Żadna dotychczasowa produkcja ekipy nie osiągnęła takiego rezultatu w podobnym okresie.

„Chcielibyśmy podziękować naszej niesamowitej społeczności PlayStation, naszemu utalentowanemu zespołowi i oczywiście armii Connora za przekroczenie 2 milionów sprzedanych kopii w zaledwie 5 miesięcy” - napisali twórcy.

Zobacz też: Detroit Become Human - Poradnik, Solucja

Detroit: Become Human pod względem rozgrywki przypomina wcześniejsze dokonania Quantic Dream. Gra budzi więc skojarzenia z interaktywnym filmem - wykonujemy proste czynności, rozmawiamy z postaciami i podejmujemy wybory wpływające na dalsze wydarzenia.

Akcję osadzono w 2038 roku. Tytuł opowiada o losach trzech androidów, które zaczynają odczuwać ludzkie emocje. Gracze naprzemiennie kierują poczynaniami Marcusa, Kary i Connora próbujących przetrwać w otaczającym świecie.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami