Red Dead Redemption 2 - Skrzynka z narzędziami

Misja główna: kupujemy dom i walczymy ze skinnerami.

W poprzedniej misji, Dzień uczciwej pracy, wróciliśmy do pomocy Sadie Adler. Tym razem odzyskaliśmy wcześniej schwytanego poszukiwanego, ale nie obyło się bez strzelaniny. Teraz także poleje się krew, chociaż w nieco innym wydaniu. Zadanie rozpoczniesz od rozmowy z niejakim Albertem Cakesem, którego znajdziesz w Blackwater.

Zleceniodawca: Albert Cakes

Wyzwania w tej misji:

  • Zabij strzałami w głowę wszystkich skinnerów na drzewach
  • Znajdź pana Wayne'a w czasie poniżej 2 minut i 15 sekund
  • Ukończ misję, używając wyłącznie bronie krótkiej
  • Ukończ misję, nie wykorzystując przedmiotów uzupełniających zdrowie
237

Po przekroczeniu bramki przy rozświetlonym ogrodzeniu rozpocznie się scenka wprowadzająca. Dopytujesz o możliwość kupienia gotowego domu z komponentów. Po wyborze nieruchomości (dom zostanie wybrany automatycznie) Charles wspomni o niejakich skinnerach, którzy zapuścili się na naszą posiadłość.

Po scence wprowadzającej podążaj załadowanym wozem do Beecher's Hope. Po drodze zahaczysz o niejakiego Nilsa, który sprzeda ci narzędzia. Kontynuuj podróż, która w pewnym momencie zostanie przerwana atakiem ze strony skinnerów. Zabij wszystkich w zasięgu wzroku, a po przerywniku biegnij we wskazane na radarze miejsce - pozbądź się wrogów na wzgórzu (1).

238

Niektórzy ze skinnerów znajdują się także na drzewach (2) - mając świetny widok na ciebie i towarzyszy, będą prowadzić ostrzał z łuków. Gdy już uporasz się ze wszystkimi, udaj się we wskazany obszar, aby znaleźć pana Wayne'a. Mężczyzna jednak nie żyje, toteż wróć do Charlesa.

Podnieś narzędzia leżące obok na ziemi, po czym wróć do wozu. Odłóż skrzynkę na tył wozu i wsiądź, po czym zaczekaj na Charlesa. Udaj się we wskazane miejsce, a po przerywniku filmowym misja dobiegnie końca.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami