Red Dead Redemption 2 - Rolnictwo dla początkujących

Misja główna: budujemy płot i uspokajamy byka.

W poprzedniej misji, Proste przyjemności, oficjalnie otrzymaliśmy pracę na pewnym ranczu. Udało się nam nawet wydoić krowę i posprzątać stajnię. Podobnie jak w poprzednim zadaniu, tak tutaj zleceniodawcą jest Tom Dickens, którego znajdziesz na terenie rancza, przy ogrodzeniu. Czas na więcej codziennej pracy.

Zleceniodawca: Tom Dickens

Wyzwania w tej misji:

  • Napraw pierwszą sekcję ogrodzenia w czasie poniżej 1 minuty i 30 sekund
  • Nie daj się trafić bykowi
219

Po scence wprowadzającej musisz naprawić płot. Po prostu wykonuj instrukcje wyświetlane w prawym dolnym rogu ekranu - najpierw wbijając słupek, potem chwytając deskę. Przed jej umieszczeniem, musisz dopasować wysokość lewym analogiem na kontrolerze. Po umieszczeniu trzech desek i wbiciu drugiego słupka uruchomi się przerywnik, po którym zostaniesz zawołany w inne miejsce.

Pobiegnij do zagrody, przy której okaże się, że pracownicy mają problem z rozjuszonym bykiem (1). W pewnym momencie byk uwolni się i zacznie siać spustoszenie. Wówczas wyciągnij lasso, na które musisz złapać byka.

220

Uważaj przy tym, aby nie dać się stratować. Gdy złapiesz byka po raz pierwszy, na pewno zerwie się z liny i zacznie biegać po okolicy. W końcu jednak schwytasz byka (2) - uspokajaj go wciskając przycisk wyświetlany w prawym dolnym rogu ekranu. Następnie zaprowadź zwierzę do zagrody - po przerywniku misja dobiegnie końca.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami