Red Dead Redemption 2 - Ponowna próba; Marzenie o nowej przyszłości

Misja główna: zacieśniamy więzy rodzinne przed wielkim finałem.

W poprzedniej misji, Naprawdę wielki skurczybyk, po raz ostatni pomogliśmy Sadie Adler w schwytaniu poszukiwanego przestępcy. Przy okazji walczyliśmy także z niebezpiecznym niedźwiedziem. Czas jednak na zadbanie o rodzinę. Pierwsze z opisywanych zadań aktywujesz podczas rozmowy z synem, czyli Jackiem Marstonem. Chłopca znajdziesz pod drzewem na swoim ranczu.

Zleceniodawca: Jack Marston

Wyzwania w tej misji:

  • Złów rybę
  • Ukończ misję w czasie poniżej 5 minut i 20 sekund
245

Po scence wprowadzającej udaj się w wyznaczone miejsce. Po krótkim przerywniku zacznij łowić ryby. Jeśli nie pamiętasz, jak to robić, skorzystaj z innej strony naszego poradnika - Red Dead Redemption 2 - wędkarstwo, łowienie ryb. Finalnie nie musisz złowić ryby, ale po kilku chwilach będziesz musiał odnaleźć psa, Rufusa. Biegnij do zaznaczonego na żółto obszaru na radarze, a potem do kolejnego.

Tym razem odnajdziesz Jacka, który trafił już na psa. Zwierzę zostało ukąszone przez węża. Przytrzymaj R2/RT, aby wyssać jad ze zwierzęcia. Gdy uratujesz psiaka, misja zakończy się szczęśliwie.

Misja: Marzenie o nowej przyszłości

Zaraz po zakończeniu poprzedniego zadania, opisywanego wyżej na tej stronie, możemy udać się do Abigail, z którą również spędzimy nieco wolnego czasu. Kobietę znajdziesz w domu.

Zleceniodawca: Abigail

Wyzwania w tej misji:

  • Ukończ misję w czasie poniżej 7 minut i 30 sekund

Po scence wprowadzającej wsiądź na wóz i wspólnie z Abigail udaj się do Blackwater. Po dotarciu na miejsce i przerywniku filmowym, udacie się do zakładu fotograficznego, celem wykonania portretu. Możesz wybrać jedno z dostępnych teł, po czym dowolnie zapozować i wykonać zdjęcie.

Następnie udaj się do teatru, a po zakończeniu „filmu” wspólnie idźcie w kierunku rzeki. Wówczas uruchomi się przerywniki filmowy. Gdy wsiądziecie do łodzi, podpłyń w wyznaczone miejsce i oświadcz się Abigail. Po powrocie do domu misja dobiegnie końca.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami