Red Dead Redemption 2 - Ojcostwo dla początkujących; Stare nawyki

Misja główna: oswajamy konia i uczymy jeździć konno Jacka.

W poprzedniej misji, Rolnictwo dla początkujących, konstruowaliśmy płot i pomagaliśmy w uspokojeniu i schwytaniu rozjuszonego byka. Dalsza część opowieści z Johnem Marstonem w roli głównej wciąż pozostawia nas na ranczu, a zleceniodawcą tego zadania jest tym razem sam David Geddes, którego znajdziesz po zbliżeniu się do głównego budynku na ranczu.

Zleceniodawca: David Geddes

Wyzwania w tej misji:

  • Zmęcz Jeremiasza w czasie poniżej 45 sekund
  • Poczęstuj Jeremiasza smakołykiem
  • Naucz Jacka jeździć, nie pozwalając, by koń go zrzucił choćby raz
  • Wygraj wyścig w drodze powrotnej na ranczo Pronghorn
221

Naszym zadaniem jest okiełznanie konia. Po scence wprowadzającej podążamy za Abe'em. Przechwyć konia od Duncana. Zwierzę nazywa się Jeremiasz. Najpierw go uspokój, możesz go także poczęstować smakołykiem. Gdy koń będzie spokojniejszy, poklep go, a po chwili także chwyć i wskocz na wierzch.

Musisz zmęczyć konia na tyle mocno, by wyczerpać jego wskaźnik wytrzymałości. Galopuj więc i przeskakuj nad płotem, a gdy zwierzę będzie zmęczone, zaprowadź je z powrotem do Duncana. Następnie obserwuj chłopca (1) i nie dopuść, aby stracić go z oczu choćby na chwilę.

222

Po kilku kółeczkach zostaniesz zawołany do pomocy pani Geddes. Udaj się za nią do jednego z boksów - pomożesz w odebraniu porodu klaczy. Obracaj lewym analogiem, aby znaleźć źrebię, w odpowiednim momencie wychyl drążek do przodu i wciskaj szybko wyświetlony w rogu ekranu przycisk. Następnie wróć do domu, po czym dosiądziesz konia i udasz się na wycieczkę z Jackiem (2).

Podczas jazdy reguluj prędkość Jacka wskazanymi przyciskami i nie pozwól, aby chłopiec spadł na ziemię. Podróżuj do wskazanego miejsca, a następnie wróć na ranczo. Będziesz tam świadkiem napaści gangu z Laramie, po czym wywiąże się bójka na pięści. W jej trakcie przeszkodzi ci Abigail, po czym misja dobiegnie końca.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami