W poprzedniej misji, Ojcostwo dla początkujących i Stare nawyki, kontynuowaliśmy prace na ranczu. Oswajaliśmy wierzchowca, odbieraliśmy koński poród, a na końcu wybraliśmy się na wycieczkę z Jackiem. Po powrocie zastaliśmy jednak bandytów z gangu z Laramie i teraz kontynuujemy ten wątek. Zleceniodawcą zadania jest Abigail Roberts, którą znajdziesz w naszym tymczasowym domu.

Zleceniodawca: Abigail Roberts

Wyzwania w tej misji:

  • Zabij wszystkich trzech wrogów używając Zabójczej precyzji
  • Wróć na ranczo po konfrontacji z łowcami w czasie poniżej 1 minuty i 30 sekund
223

Po scence wprowadzającej wsiądziesz na wóz, którym udasz się do pobliskiego Strawberry. Zatrzymaj wóz w pobliżu poczty, a następnie udaj się do środka budynku. Odbierz pocztę od pracownika stacji, wskazując najpierw na nazwisko Jim Milton. W ramach scenki przerywnikowej powiesz o swojej prawdziwej tożsamości, na co zwróci uwagę jeden z mężczyzn przebywających na poczcie.

Wróć na wóz i ruszaj przed siebie. Lejce przejmie Jack - wydawaj mu polecenia jak ma zachowywać się z wozem. W pewnym momencie zaczepi was trzech jeźdźców, łowców nagród. Po zatrzymaniu wozu skonfrontujesz się z gangiem (1). Możesz spróbować uspokoić mężczyzn, jednak ta próba się nie powiedzie.

224

Zamiast wdawać się w dyskusję z napastnikami, po prostu włącz tryb Zabójczej precyzji i pozbądź się wrogo nastawionych mężczyzn. Następnie podjedź do leżącego drzewa (2), za którym znajduje się Jack. Wspólnie wrócicie na ranczo, kończąc tym samym misję.

Reklama

O autorze

Jerzy Daniłko

Jerzy Daniłko

Redakcja Eurogamer.pl

Jerzy jest redaktorem naczelnym Eurogamer.pl. Z serwisem współpracuje od początku, a w ostatnim czasie nadzorował pracę działu poradników. Relaksuje się gotując i jeżdżąc autem w długie trasy. Nie lubi nudy, zastojów i głośnych sąsiadów.

Więcej artykułów od Jerzy Daniłko