Red Dead Redemption 2 - Ojcostwo dla opornych

Misja główna: odpieramy atak łowców nagród.

W poprzedniej misji, Ojcostwo dla początkujących i Stare nawyki, kontynuowaliśmy prace na ranczu. Oswajaliśmy wierzchowca, odbieraliśmy koński poród, a na końcu wybraliśmy się na wycieczkę z Jackiem. Po powrocie zastaliśmy jednak bandytów z gangu z Laramie i teraz kontynuujemy ten wątek. Zleceniodawcą zadania jest Abigail Roberts, którą znajdziesz w naszym tymczasowym domu.

Zleceniodawca: Abigail Roberts

Wyzwania w tej misji:

  • Zabij wszystkich trzech wrogów używając Zabójczej precyzji
  • Wróć na ranczo po konfrontacji z łowcami w czasie poniżej 1 minuty i 30 sekund
223

Po scence wprowadzającej wsiądziesz na wóz, którym udasz się do pobliskiego Strawberry. Zatrzymaj wóz w pobliżu poczty, a następnie udaj się do środka budynku. Odbierz pocztę od pracownika stacji, wskazując najpierw na nazwisko Jim Milton. W ramach scenki przerywnikowej powiesz o swojej prawdziwej tożsamości, na co zwróci uwagę jeden z mężczyzn przebywających na poczcie.

Wróć na wóz i ruszaj przed siebie. Lejce przejmie Jack - wydawaj mu polecenia jak ma zachowywać się z wozem. W pewnym momencie zaczepi was trzech jeźdźców, łowców nagród. Po zatrzymaniu wozu skonfrontujesz się z gangiem (1). Możesz spróbować uspokoić mężczyzn, jednak ta próba się nie powiedzie.

224

Zamiast wdawać się w dyskusję z napastnikami, po prostu włącz tryb Zabójczej precyzji i pozbądź się wrogo nastawionych mężczyzn. Następnie podjedź do leżącego drzewa (2), za którym znajduje się Jack. Wspólnie wrócicie na ranczo, kończąc tym samym misję.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami