Red Dead Redemption 2 - Nowe Jeruzalem; Szybka przysługa dla starej znajomej

Misja główna: budujemy dom i łapiemy kolejnego poszukiwanego.

W poprzedniej misji, Skrzynka z narzędziami, pozyskaliśmy materiały i narzędzia, które posłużą nam do budowy domu. Całość jednak wymsknęła się spod kontroli i zaatakowali nas przebywający nieopodal skinnerzy. Mimo wszystko, wracamy do wątku budowy, a zleceniodawcą tej misji jest Wujek, którego znajdziemy na terenie Beecher's Hope.

Zleceniodawca: Wujek

Wyzwania w tej misji:

  • Wbij gwoździe z 80% dokładnością
  • Ukończ misję w czasie poniżej 3 minut i 35 sekund
239

Po scence wprowadzającej czas na budowę domu. Jest to forma interaktywnych przerywników, w których będziesz obserwował cały proces budowy i brał w niej aktywny udział. Po prostu spoglądaj w prawy dolny róg ekranu i wykonuj wyświetlane tam instrukcje. Po kilku minutach dom będzie już stał, a John napisze list do Abigail, kończąc tym samym misję.

Misja: Szybka przysługa dla starej znajomej

Gdy już zbudowałeś dom, możesz udać się pod drzewo nieopodal, pod którym drzemie Wujek. Jest on zleceniodawcą kolejnego zadania.

Zleceniodawca: Wujek

Wyzwania w tej misji:

  • Zmuś ludzi Corteza do ucieczki z Rhodes w czasie poniżej 30 sekund
  • Osłaniając Sadie, dokonaj 5 zabójstw strzałami w głowę z karabinu z lunetą
  • Dokonaj 4 zabójstw strzelając z biodra
  • Ukończ misję, nie wykorzystując przedmiotów uzupełniających zdrowie

Po scence wprowadzającej wskocz na konia i udaj się do składu drewna w Blackwater, gdzie wcześniej kupowałeś dom. Porozmawiaj ze sprzedawcą, po czym przeniesiesz się do banku, a w końcu porozmawiasz z Sadie. Następnie udaj się wspólnie do Painted Sky, gdzie raz jeszcze pomożesz towarzyszce. Na miejscu sprawdź stodołę (1).

240

Po wejściu do środka zostaniesz zaatakowany przez poszukiwanego. Powal go na ziemię, a po przerywniku udaj się z Sadie do Rhodes. Chwyć mężczyznę i zanieś do siedziby szeryfa. Następnego dnia towarzysze poszukiwanego spróbują go odbić. Ukrywając się w budynku prowadź ostrzał w kierunku napastników (2).

Po krótkiej wymianie ognia wybiegnij na ulicę, po czym kontynuuj strzelaninę. Po wyeliminowaniu wszystkich nastąpi wybuch - poszukiwany został przechwycony. Po scence wsiądź na konia i zmierzaj do Drewberry Creek. Po dotarciu we wskazane miejsce pozbądź się nieprzyjaciół za pomocą karabinu snajperskiego.

Po uspokojeniu sytuacji zbiegnij na dół i kontynuuj wymianę ognia, zwracając też uwagę na wyższe partie skał oraz most. Gdy dotrzesz nad wodę, strzel kilkukrotnie w oddalającą się łódź - mężczyzna wystraszony zdecyduje się wrócić i da się pojmać. Pokonaj ostatnich wrogów, po czym umieść zbiega na koniu i zawieź go do Rhodes, a misja zostanie zakończona.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami