Red Dead Redemption 2 - Naprawdę wielki skurczybyk

Misja główna: tropimy poszukiwanego i walczymy z niedźwiedziem.

W poprzedniej misji, Zły dzień Wujka, odbiliśmy naszego towarzysza z obozu skinnerów. Sytuacja była podbramkowa, jednak Wujek przeżył, a pod koniec zadania do naszego nowego domu przybyła także Abigail z Jackiem. To właśnie nasza towarzyszka jest zleceniodawcą obecnego zadania - kobietę odnajdziesz w domu.

Zleceniodawca: Abigail Roberts

Wyzwania w tej misji:

  • Strzel do niedźwiedzia 4 razy, kiedy ten szarżuje
  • Zabij strzałami w głowę obu łowców, używając Zabójczej precyzji
  • Ukończ misję w czasie poniżej 7 minut i 15 sekund
243

Po scence wprowadzającej wskakuj na konia, po czym zmierzaj za Sadie. Gdy dotrzesz na miejsce, zauważysz pozostałości po obozie oraz ślady krwi. Zbadaj możliwe wskazówki, po czym wróć na wierzchowca i podążaj za Sadie. Pomocny w tropieniu okaże się tryb Sokolego oka (aktywuj poprzez wciśnięcie dwóch analogów), w którym zauważysz jasną smugę (1) - podążaj za nią.

244

Gdy dotrzesz do rozwalonego budynku, zbadaj znajdujące się przed nim ciało. Uruchomi się wówczas scenka przerywnikowa, w której znajdziecie poszukiwanego. Przeszkodzi wam jednak ogromny niedźwiedź, do której oddaj kilka celnych strzałów zaraz po odzyskaniu kontroli nad postacią. Celuj w oznaczone na czerwono wrażliwe miejsca (2) zwierzęcia.

Finalnie twoja celność będzie miała i tak mniejsze znaczenie, gdyż w końcu zostaniesz powalony przez agresywne zwierzę. Wciskaj przyciski wyświetlane w prawym dolnym rogu ekranu, aby się wyswobodzić.

Gdy tylko nadarzy się okazja, oddawaj także celne strzały. Dołączy się Sadie, która finalnie spłoszy zwierzę. Bezproblemowo uda się także pojmać poszukiwanego. Wioząc go do szeryfa spotkacie dwóch innych łowców nagród. Zabij ich, po czym eskortuj Sadie do Blackwater - po dotarciu do szeryfa misja dobiegnie końca.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami