Red Dead Redemption 2 - Jim Milton znów wkracza do akcji?

Misja główna: nacieramy na wrogo nastawione ranczo.

W poprzedniej misji, Ojcostwo dla opornych, przypadkowo została odkryta prawdziwa tożsamość Johna Marstona. Spowoduje to reakcję łańcuchową, która rozwijać się będzie aż do końca gry. Zleceniodawcą kolejnego zadania jest David Geddes. Tradycyjnie znajdziesz go na terenie rancza Pronghorn, przy stajni.

Zleceniodawca: David Geddes

Wyzwania w tej misji:

  • Dokonaj 10 zabójstw, strzelając jednocześnie z dwóch broni krótkich
  • Oddaj 15 celnych strzałów w głowę
  • Ukończ misję, nie wykorzystując przedmiotów uzupełniających zdrowie
225

Podczas scenki wprowadzającej przeniesiemy się do domu i nastanie noc. Spokój zostanie jednak zaburzony, zrywając Johna na równe nogi. Biegnij w kierunku najbliższych płomieni, gdzie znajdziesz Toma Dickensa (1). Zaatakuj pierwszego bandytę, powal go na ziemię i uderzaj. To samo zrób z drugim i trzecim rywalem, broniąc tym samym Toma.

226

Po kolejnej scence, w której wrócisz do domu po broń, wskoczysz na wierzchowca i udasz się na ranczo Hanging Dog. Po dotarciu na miejsce najpierw podejdź do dwóch strażników (2), by z nimi porozmawiać.

Strażników pojawi się jednak więcej - wówczas włącz tryb Zabójczej precyzji i rozpraw się ze wszystkimi, a następnie przebijaj się do środka rancza. To standardowa strzelanina, w której po prostu musisz używać osłon i zabić wszystkich nieprzyjaciół oznaczonych na radarze. Po udanej wymianie ognia udaj się do stodoły (3), gdzie zostaniesz zaatakowany przez członka gangu z Laramie.

227

Uwolnij się, po czym kontynuuj potyczkę na pięści. Po pokonaniu przeciwnika wyjdź na zewnątrz i odnajdź swojego wierzchowca (2). Wsiądź na konia, po czym udaj się z powrotem na ranczo Pronghorn. Po przerywniku filmowym misja dobiegnie końca, a kolejna wystartuje automatycznie.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami