Red Dead Redemption 2 - Dzień uczciwej pracy

Misja główna: odbijamy poszukiwanego z rąk konkurencyjnych łowców nagród.

W poprzednich misjach, Męska przyjaźń i Remont dla początkujących, najpierw odnaleźliśmy Charlesa w Saint Denis, po czym wróciliśmy z nim na ranczo Beecher's Hope, gdzie wspólnymi siłami (oraz z pomocą koni) dokonaliśmy rozbiórki znajdującej się tam rudery. Zleceniodawcą tego zadania jest ponownie Sadie Adler, którą znajdziesz w saloonie w Blackwater.

Zleceniodawca: Sadie Adler

Wyzwania w tej misji:

  • Zabij wszystkich ludzi Langtona podczas konnej ucieczki
  • Po wybraniu taktyki ucieknij z Shane'em Finleyem w czasie poniżej 5 minut
  • Ukończ z celnością na poziomie przynajmniej 70%
  • Ukończ misję, nie wykorzystując przedmiotów uzupełniających zdrowie
234

Po scence wprowadzającej wsiądź na swojego konia i wraz z Sadie udaj się na dłuższą podróż. W końcu dotrzecie do charakterystycznego wąwozu. Musimy odbić schwytanego wcześniej poszukiwanego przestępcę, który został odbity przez innego łowcę nagród.

Po podjechaniu do punktu obserwacyjnego zwrócisz uwagę na kilku jeźdźców (1). Wskakuj na konia, a następnie podążaj za łowcami, najpierw obserwując ich ze skraju przepaści. Uważaj jednak, aby nie spaść z krawędzi.

235

Podążaj za Sadie, a gdy zsiądziesz z konia, obserwuj łowców z góry. Kontynuuj podróż w dół kanionu, aby po kilkudziesięciu metrach po cichu (na przykład rzucając nożem) zabić pierwszych dwóch strażników (2).

Cały czas podążaj za Sadie i eliminuj napotykanych wrogów. W pewnym momencie wywiąże się jednak strzelanina - zwracaj szczególną uwagę na wrogów na szczycie grani, są szczególnie niebezpieczni. Po wyeliminowaniu zagrożenia i zbiegnięciu na dół, podnieś poszukiwanego Shane'a Finleya (3) i umieść go na koniu.

236

Gdy rozpoczniecie ucieczkę, zostaniecie zaatakowani przez kolejną grupę wrogów, tym razem głównie konno. Zwracaj uwagę jednak na całą okolicę, gdyż przeciwników zauważysz nawet na wiszącym moście (4) nad tobą. Po odparciu ataków i wyjechaniu z wąwozu uruchomi się przerywnik, po którym dotrzesz do miasta. Podnieś poszukiwanego i zanieś do celi, aby zakończyć zadanie.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami