Fallout 76 - Jeden z Nas

Enklawa i roboty.

Po misji Włamanie do Bunkra otrzymasz kolejne zadanie. Musisz udać się do kurortu Whitespring, by dostać się do bunkra w okolicy tego miejsca. Najlepsza będzie szybka podróż.

Udaj się na południe od kurortu, a dosyć szybko dotrzesz do celu. Po drodze nie spotkaliśmy żadnych poważnych przeszkód, poza paroma przerośniętymi szczurami. Wejdź do bunkra, użyj identyfikatora i przejdź dalej. Poczekaj aż otworzy się właz do krypty i wejdź do środka.

Jesteś w siedzibie frakcji Enklawa. Postępuj zgodnie ze wskazówkami głosu, który oprowadzi cię po kolejnych pomieszczeniach. Zrób sobie zdjęcie w oznaczonym miejscu, wciskając przycisk, potem odbierz przedmiot z automatu. Idź dalej korytarzem i porozmawiaj z gospodarzem w specjalnym terminalu.

Po rozmowie skieruj się w lewo, gdzie odblokuje się zabezpieczenie laserowe. W kolejnym pomieszczeniu weź poczęstunek z automatów i ruszaj w lewo do kolejnej sali.

Wczytanie taśmy dostępu

W sali podejdź do oznaczonego komputera i ukończ test. Wybieraj dowolne odpowiedzi, a potem podejdź do monitora z gospodarzem Enklawy, by z nim porozmawiać. Posłuchaj co ma do powiedzenia i zabierz taśmę z oznaczonego ikoną pojemnika.

Twoim celem jest uruchomienie taśmy w terminalu w bazie na wschodzie - radzimy wybrać szybką podróż do Strefy Alpha i stamtąd udać się piechotą na wschód. Po drodze nie spotkaliśmy żadnych wrogów. Do bazy radzimy wejść przez dach - po pniu drzewa, a do środka dziurą w dachu. Przygotuj się na walkę z robotami (na razie łatwymi).

f76one1

W środku podejdź do oznaczonych drzwi, by wejść do Sugar Grove. Skradaj się. Pokonaj wszystkie roboty, a gdy dotrzesz do wąskiego korytarza, skręć do pomieszczeń przylegających do jego prawej strony - wejdź do pierwszego i terminalem otwórz drzwi do kolejnego. To tutaj będziesz chował się podczas nadchodzącej walki. Wracaj na główny korytarz i idź w stronę celu.

Zażyj Med-X. Pokonaj jednego robota i przejdź do głównej sali. Zaatakuje cię niebezpieczny Szturmotron. Zadaje bardzo duże obrażenia, ale na szczęście można go oszukać - wycofując się do pomieszczeń, które wskazaliśmy wyżej. Robot podchodzie wtedy tylko na skraj korytarza, a potem wraca schodami w dół. W tym czasie można w niego strzelać. Ważne tylko, by unikać lasera.

f76one2

Po walce przeszukaj pokonanego robota i idź do terminalu i wczytaj tam taśmę dostępu do systemu. Później pozostaje tylko opuścić budynek i możesz wracać do bunkru w Whitespring.

Moduł łączności

W bunkrze Enklawy idź od razu do monitora z nadzorcą, by przyjąć kolejną część zadania, a potem wybierz szybką podróż do Krajowej Izolowanej Stacji Radiowej na południowym-wschodzie od Strefy Alfa.

Idź na wschód, by dostać się do opuszczonego budynku. Musisz dostać się na jego dach, a więc wejdź do środka i podążaj schodami na kolejne piętra - w środku są tylko łatwe do pokonania Ghule. Przeszukaj przy okazji pokoje, by zdobyć trochę zasobów.

Na dachu podejdź do oznaczonego urządzenia i wybierz opcję wprowadzenia modułu łączności. Potem poczekaj moment i zejdź na dół. Pójdź w oznaczone miejsce niedaleko, by zebrać zawartość zrzutu - po drodze walcz z mutantami i zabierz granaty z wraku samochodu.

f76one3

Zdobędziesz skan i znacznik ataku orbitalnego. Z tymi przedmiotami wracaj z powrotem do siedziby Enklawy i porozmawiaj ponownie z nadzorcą w oznaczonym monitorze, by zakończyć zadanie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami