Demo Monster Hunter World dostępne na PS4 i Xbox One

Do 17 grudnia.

Na konsolach PS4 i Xbox One firma Capcom opublikowała czasowe demo Monster Hunter. Wersja testowa dostępna będzie jednak tylko do 17 grudnia i nie jest na razie jasne, czy pojawi się na PC.

Trial pozwala graczom sprawdzić wszystkie misje fabularne i wyposażenie przeznaczone dla postaci na maksymalnie czwartym poziomie łowcy. To oznacza, że mogą zwiedzić dwie duże lokacje - Starożytny Las i Pustkowia Wildspire.

Warto zaznaczyć, że osiągnięte podczas zabawy postępy zostaną zachowane na serwerach gry. Dzięki temu po zakupie pełnej wersji pojawi się możliwość kontynuowania rozgrywki od przerwanego momentu.

Niedawno ogłoszono, że na początku przyszłego roku Monster Hunter World otrzyma darmową aktualizację, która wprowadzi do produkcji wiedźmina Geralta. Twórcy przygotowują powiązane z postacią zadania i elementy RPG.

Zobacz też: Monster Hunter: World - Poradnik, Solucja

W planach jest również sporych rozmiarów rozszerzenie zatytułowane Iceborn. Na razie nie ujawniono zbyt wielu szczegółów, ale wiadomo, że nie zabraknie kolejnej dużej lokacji i zupełnie nowych mechanizmów rozgrywki.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Red Dead Redemption 2 już dostępne na Steamie

Po miesiącu od premiery na platformie Rockstara i Epic Games Store.

Mod do Red Dead Redemption 2 pozwoli zostać stróżem prawa

Dzieło twórców podobnej modyfikacji do GTA 5.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami