Red Dead Redemption 2 - Koło

Misja główna: szukamy szczęścia w nowym miejscu.

Ostatnia misja szóstego rozdziału, Krew, śmierć i odkupienie, przyniosła dość smutny finał i zakończenie głównej części gry. To jednak nie koniec przygody w Red Dead Redemption, gdyż przed nami jeszcze dwie części epilogu, w którym - tu raczej obyło się bez zaskoczeń - wcielamy się w Johna Marstona, bohatera pierwszej części gry.

Wyzwania w tej misji:

  • Dotrzyj do rancza Pronghorn nie gubiąc żadnych zapasów
  • Odzyskaj skradziony wóz w czasie poniżej 1 minuty

Misja ta rozpocznie się automatycznie po zakończeniu poprzedniej. Wraz z Abigail i Jackiem zmierzacie do Strawberry, gdzie poszukacie uczciwej pracy. Po odzyskaniu kontroli nad wozem zmierzaj wyznaczoną trasą do miasta. Gdy się zatrzymasz, wejdź do sklepu (1), gdzie zapytasz o ewentualne zatrudnienie.

217

Co prawda nie znajdziesz stałej pracy, ale sprzedawca poprosi cię o zawiezienie ładunku w pewne miejsce. Zanim wóz zostanie załadowany, udaj się we wskazane na radarze miejsce, gdzie znajduje się Abigail - to gabinet lekarski. Partnerka Johna znalazła tam zatrudnienie. Po rozmowie wróć do wozu i udaj się do miejsca docelowego, którym jest pewne ranczo (2).

Podczas przerywnika filmowego dwójka mężczyzn ukradnie wóz z towarem. Błyskawicznie dosiądź konia i udaj się w pościg. Aby odzyskać wóz, zrównaj się z nim z boku i wskocz lub zajedź drogę od frontu. Możesz także zagrozić mężczyznom - nie będą stawiać oporu, więc rozwiązanie siłowe nie będzie potrzebne. Po doprowadzeniu wozu na miejsce misja zakończy się.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami