Red Dead Redemption 2 - Co w nas najlepsze

Misja główna: walka w pociągu.

W poprzedniej misji, Mój ostatni chłopiec, przebijaliśmy się przez mnóstwo nieprzyjaciół. Pozostawiliśmy za sobą wiele trupów, a teraz czas na to, aby spotkać się z Dutchem w naszym aktualnym obozie na zachód od Annesburga. Przywitaj się z szefem, którego znajdziesz w namiocie przy wejściu do jaskini.

Zleceniodawca: Dutch van der Linde

Wyzwania w tej misji:

  • Oddaj celny strzał w głowę używając Zabójczej precyzji po zeskoczeniu z konia Dutcha
  • Ukończ misję w czasie poniżej 11 minut
  • Przedrzyj się przez pociąg, osiągając 80% celności
  • Ukończ misję, nie wykorzystując przedmiotów uzupełniających zdrowie
212

Po rozmowie w ramach krótkiej scenki wprowadzającej zbierzecie cały gang i udacie się na kolejny napad. Podążaj za Johnem do wozu, z którego zabierzesz dynamit. Chwilę później przegrupujesz się z gangiem i uruchomi się krótki przerywnik.

Następnie zmierzaj za Dutchem do Saint Denis. Waszą drogę przetnie pociąg, który - pomimo planu - nie zatrzyma się na stacji. Wskakuj więc na wierzchowca i podążaj wzdłuż torów. Wskocz na ostatni wagon (1) i przebijaj się stopniowo do przodu, używając także osłon, aby nie zostać zastrzelonym przez wrogów.

213

W pewnym momencie wskoczysz na dach jednego z wagonów. Zmierzaj dalej, a gdy w pewnym momencie nastąpi wybuch, podejdź do prawej krawędzi pociągu. Zauważysz tam Dutcha na koniu. Wciśnij kwadrat/X, aby wskoczyć na jego wierzchowca. Nieco dalej będziesz mógł wrócić na pociąg. John zostanie postrzelony - chwilę później chwyć karabin maszynowy Maxim i ostrzeliwuj nadciągające posiłki (2).

Po udanej walce w dalszym ciągu biegnij w kierunku lokomotywy - podłóż dynamit pod drzwi zamkniętego, opancerzonego wagonu i strzel w ładunek. Po scence przerywnikowej, w której zabierzecie pieniądze, misja dobiegnie końca i automatycznie rozpocznie się kolejna.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami