Nier: Automata Game of the YoRHa Edition zadebiutuje 26 lutego

Na PC i PS4.

Przedstawiciele firmy Square Enix oficjalnie zapowiedzieli Nier: Automata w wersji Game of the YoRHa Edition - zbiorcze wydanie nastawionej na akcję produkcji z androidami w rolach głównych.

Edycja zadebiutuje 26 lutego 2019 roku na PC i PS4. W informacji prasowej nie wspomniano jednak o trzeciej platformie docelowej, czyli Xbox One, więc nie jest jasne, czy pakiet pojawi się na konsoli Microsoftu.

W skład zestawu wejdzie nie tylko podstawowa gra, ale także wszystkie wydane dotychczas DLC. Mowa o wprowadzającym nowe zadania i stroje dodatku 3C3C1D119440927, pięciu skórkach dla towarzyszącego graczom małego robota i specjalnej masce.

W związku z zapowiedzią Game of the YoRHa Edition, reżyser projektu - Yoko Taro - wystosował niecodzienny komunikat. W wiadomości dokonał obliczeń, których efektem jest wynik „nie mający żadnego znaczenia”.

Nier: Automata ukazało się w 2017 roku na PC i PS4, rok później trafiło na Xbox One - na wszystkich platformach sprzętowych tytuł sprzedał w nakładzie ponad 3,5 miliona egzemplarzy. Za projekt odpowiada znane z serii Bayonetta studio Platinum Games.

Produkcja to gra akcji uzupełniona o elementy RPG, a kluczowym elementem rozgrywki są dynamiczne walki oparte na refleksie i kombinacjach ciosów. Gracze wcielają się w kobietę-androida starającą się odbić Ziemię z rąk najeźdźców.

Reklama

Skocz do komentarzy (9)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (9)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami