Ghost Recon Wildlands z misją nawiązującą do Future Soldier i trybem fotograficznym

W ramach darmowej aktualizacji.

Dzisiaj zadebiutuje kolejna duża aktualizacja do Ghost Recon Wildlands. Twórcy strzelanki nie tylko usuną szereg błędów, ale i wprowadzą między innymi misję fabularną nawiązującą do Future Soldier, czyli jednej z podserii głównego cyklu.

W zadaniu o nazwie „Ciche wino” na prośbę Scotta Mitchella - dowódcy futurystycznego oddziału Duchów - gracze postarają się zbadać związek między Santa Blanca a bronią atomową. Nagrodą za wykonanie wyzwania jest kamuflaż optyczny.

Deweloperzy zaimplementują również tryb fotograficzny umożliwiający zapisywanie obrazków z rozgrywki. Narzędzie pozwoli oczywiście nakładać na ilustracje dodatkowe filtry, które zmienią wygląd screenshotów.

Poza tym w wariancie sieciowej rywalizacji pojawią się dwie kolejne postacie. Szpica dysponuje granatami sensorowymi oznaczającymi pobliskich wrogów, a strzelec wyborowy specjalizuje się w eliminowaniu wrogów ze snajperki. Posiadacze pakietu Year 2 Pass dostęp do obu bohaterów uzyskają dzisiaj, a pozostali gracze muszą poczekać do 18 grudnia.

Zobacz też: Ghost Recon Wildlands - poradnik i najlepsze porady

Tryb PvP wzbogaci się też o dwie następne mapy - osadzoną na północy Boliwii lokację Kopalnia litu i położoną obok obozu dla uchodźców La Cruz planszę Przedmieścia. Do tego wybierane w drodze głosowania wydarzenia, które modyfikują reguły zabawy.

Twórcy zmienią również ekonomię gry. Od teraz zawartość skrzyń bitewnych (kupowanych za prawdziwe pieniądze) będzie pojawiała się w paczkach prestiżu (nabywanych za walutę zdobywaną w trakcie rozgrywki). Autorzy zwiększą także szanse na znalezienie legendarnych i epickich przedmiotów oraz rekompensatę za duplikaty.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami