Red Dead Redemption 2 - Pani Sadie Adler, wdowa

Misja główna: pomagamy Sadie dokonać zemsty.

W poprzedniej misji, Syn króla, w trakcie nocy zakradaliśmy się wspólnie z Charlesem do Fortu Wallace. Choć początkowo nasze ciche działania nie zostały wykryte, tak oczywiście potem nawiązała się ogromna strzelanina. Nie inaczej będzie i tym razem - zleceniodawcą tego zadania jest tytułowa Sadie Adler, którą znajdziesz nieopodal Annesburga.

Zleceniodawca: Sadie Adler

Wyzwania w tej misji:

  • Zabij strzałem w głowę snajpera w stodole
  • Zabezpiecz stodołę, nie otrzymując żadnych obrażeń
  • Ukończ misję w czasie poniżej 5 minut i 30 sekund
207

Po rozpoczęciu zadania podążaj za Sadie i rozpraw się z przeciwnikami przy głównej bramie na ranczo, widocznych na powyższym obrazku. Generalnie nie trać czasu na próby cichego zakradnięcia się na wrogi teren, gdyż Sadie nie jest zainteresowana tego typu działaniem.

Przebijaj się stopniowo do przodu, cały czas korzystając z osłon i osłaniając ogniem Sadie, która okaże się nad wyraz odważna w swoich działaniach. W pewnym momencie zauważysz snajpera (1) na górnym piętrze stodoły. Rozpraw się z nim jak najszybciej, a następnie oczyść teren z pozostałych wrogów.

208

Gdy pozbędziesz się wszystkich w najbliższej okolicy, rozdzielisz się z Sadie. Twoim zadaniem jest sprawdzenie właśnie wspomnianej stodoły. Gdy wejdziesz do środka, przez chwilę nie będziesz widział zbyt dobrze - nie daj się zwieść pozorom, gdyż w środku znajduje się kilku przeciwników, z czego jeden na górze (2).

Po oczyszczeniu stodoły dołącz do Sadie w domu. Wbiegnij na górne piętro po schodach z prawej strony. Sadie samodzielnie upora się z napastnikiem, a po przerywniku filmowym misja dobiegnie końca.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami