Fallout 76 - Trudy Rekrutacji

Identyfikator, przesyłka i stempel.

Misja rozpocznie się od razu, kiedy zakończysz zadanie Defiance Padł, czytając notatkę na tablicy w siedzibie Bractwa Stali.

Na początku musisz udać się na wyższe piętro. Miń tablicę i idź prosto, długim korytarzem dalej prosto (możesz spotkać parę zmutowanych robaków). Dotrzesz do metalowych schodów - wejdź wyżej, a potem znowu korytarzami prosto, a dotrzesz do celu.

Jest tutaj winda, ale za zabezpieczeniem. Użyj komputera naprzeciwko, by spróbować się zarejestrować - nie uda ci się to. Idź na drugą stronę korytarza i wejdź do ostatniego pokoju po prawej.

Przeczytaj tutaj notatkę od Eveline leżącą na półce, by rozpocząć kolejny etap zadania.

f76trudy1

Musisz udać się do obozu McClintock. Zrobisz to w zadaniu pobocznym Powrót do Podstaw. Wykonaj całe to zadanie.

Identyfikator rządowy i przesyłka

Po ukończeniu zadania Powrót do Podstaw musisz udać się do Charlestown, by kontynuować Trudy Rekrutacji. Wybierz szybką podróż, a pojawisz się na miejscu dokładnie przed budynkiem administracji, do którego musisz wejść od drugiej strony. Przejdź od razu do terminala po lewej stronie i wybierz opcją podania o identyfikator rządowy. Następnie wybierz dowolne opcje i dane (nie mają znaczenia).

Cel się zaktualizuje - musisz złożyć wniosek. Zrób to, podchodząc do robota w odpowiednim, oznaczonym okienku po prawej stronie sali. Usłyszysz, że musisz pobrać numerek i poczekać na wezwanie. Wydrukuj więc numerek na drukarce, a potem podejdź do komputera w środku sali i wybierz opcję Uruchom wydział B. Teraz po prostu czekaj.

f76trudy2

Kiedy będziesz czekał na wywołanie, zaatakuje cię parę niegroźnych ghuli. W końcu ikona misji pojawi się ponownie nad robotem-urzędnikiem. Podejdź wtedy do niego i porozmawiaj z nim. Okaże się, że musisz zdobyć paczkę zaadresowaną na konkretny adres, żeby dopełnić formalności. Wyjdź z budynku i od razu udaj się prosto.

Omiń kolejny budynek od prawej strony i spójrz w kierunku niebieskiej wieży. Na ziemi leży sterta gruzu, a także zniszczona skrzynka na listy. To w niej znajdziesz właśnie przesyłkę. Zabierz paczkę i wracaj do bota z wydziału B.

f76trudy3

Formularz, pieczęć gubernatora

Po rozmowie z botem okaże się, że teraz potrzebujesz nowego formularza. Na szczęście jest on niedaleko. Znowu wyjdź z budynku i idź prosto na budynek naprzeciwko - w stercie gruzu jest wydrążony tunel, którym musisz wejść do środka.

Formularz znajduje się niedaleko wejścia. Skradaj się i skręć w lewo. Tutaj zobaczysz już oznaczony ikoną misji dokument. Możesz go zabrać przez szybkę. Z dokumentem wracaj do bota B. Porozmawiaj z nim, a potem wejdź w interakcję z drugim robotem (C) po lewej stronie pomieszczenia. Musisz powtórzyć proces wydruku biletu i wybrania działu (tym razem C) w komputerze.

Znowu zaatakuje cię trochę ghuli, w tym jeden silniejszy. Gdy pozbędziesz się wszystkich, porozmawiaj z botem z wydziału C. Okazuje się, że musisz jeszcze pójść po pieczęć gubernatora. Na szczęście znajduje się w tym samym budynku. Idź tam, skąd nadchodziły ghule. Wyjdź drzwiami po prawej na główny korytarz.

f76trudy4

Tutaj musisz przebić się przez sporo Supermutantów. Skradaj się, by zacząć walkę z zaskoczenia. Potem dobrze jest użyć granatów, gdyż w ciasnym korytarzu masz gwarancję, że trafisz wielu wrogów.

Biuro gubernatora jest na końcu korytarza, po lewej stronie. Zabierz pieczęć z biurka i wracaj do bota. Teraz musisz już tylko wrócić do siedziby Bractwa Stali. Jeśli nie masz ochoty na 30-minutowy spacer, zalecamy szybką podróż.

W siedzibie dotrzyj na górę i zarejestruj się przy terminalu naprzeciwko windy. Potem wejdź do windy i wjedź na ostatnie piętro. Podejdź na koniec korytarza i wejdź przez drzwi po lewej stronie. Przy komputerze wybierz opcję PILNE, a misja się zakończy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami