Rockstar opublikował pierwszą aktualizację Red Dead Online, czyli trybu wieloosobowego Red Dead Redemption 2. Wprowadzono „pierwszy zestaw zmian”, a graczom przekazano darmową gotówkę.

Deweloperzy poinformowali, że osoby, które uruchomiły moduł sieciowy przed godziną 9:00 rano dzisiaj, otrzymają 250 wirtualnych dolarów i 15 sztabek złota. Prezent powinien trafić do użytkowników najpóźniej 14 grudnia.

Natomiast modyfikacje skupiają się na ekonomii gry. Zwiększono ilość pieniędzy i złota zdobywanych za wykonywanie misji i wydarzeń. Obniżono również ceny większości broni u rusznikarzy, a gracze, którzy kupili droższe uzbrojenie, dostaną zwrot wydanej nadwyżki.

Poza tym zmniejszono wartości innych przedmiotów, w tym wybranych skór, futer i ryb oraz otrzeźwiaczy dla konia i broszur. Dodano też opcję ponownego rozegrania zadań do zabawy w pojedynkę.

Twórcy podkreślili także, że dalej zamierzają dopracowywać produkcję, bazując na opiniach i sugestiach fanów. W przyszłym tygodniu powinna pojawić się aktualizacja naprawiająca błędy powodujące wyrzucanie graczy z rozgrywki.

Red Dead Redemption 2 i Red Dead Online dostępne są na PS4 i Xbox One.

Najważniejsze informacje o Red Dead Redemption 2:

Wszystkie informacje o RDR 2.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

RekomendacjaRed Dead Redemption 2 - Recenzja

Wspaniały Dziki Zachód, jakiego jeszcze nie znacie.

Red Dead Redemption 2 - jak ukończyć na 100 procent

Wszystkie wymagania do pełnego zaliczenia gry.

Red Dead Redemption 2 - Prawdziwa miłość V (część poboczna)

Prowadzimy pociąg i ochraniamy zakochaną parę.