Death Stranding ukaże się na początku 2019 roku?

Twierdzi aktor Norman Reedus.

Aktor wcielający się w głównego bohatera Death Stranding - Norman Reedus - ujawnił, że nowa produkcja autorstwa Hideo Kojimy powinna zadebiutować na początku 2019 roku.

Artysta podał termin na antenie internetowej audycji prowadzonej przez Dana Foglera (wystąpił w filmie „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”). Nie przedstawił dokładnej daty, choć dodał, że w przyszłym tygodniu weźmie udział w trzech kolejnych sesjach motion-capture.

Aktor wypowiedział się również o samym projekcie, o którym nadal wiadomo stosunkowo niewiele. Podkreślił, że nie jest to gra o zabijaniu, a jednym z motywów przewodnich jest łączenie ludzi ze sobą (dzięki, Gematsu).

Reedus stwierdził, że postać, w którą się wciela, zmaga się z fobią przed dotykiem, a podczas przygody uda mu się pozbyć schorzenia. Gwiazda serialu „The Walking Dead” uważa, że nowa produkcja Hideo Kojimy jest „odważna” i zaskoczy graczy na każdym kroku.

Death Stranding zmierza na PS4. Pokierujemy Samem - bohaterem, który jest kimś w rodzaju niezwykłego kuriera, przenoszącego nie tylko ogromne pudła, ale także ciała.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami