Death Stranding ukaże się na początku 2019 roku?

Twierdzi aktor Norman Reedus.

Aktor wcielający się w głównego bohatera Death Stranding - Norman Reedus - ujawnił, że nowa produkcja autorstwa Hideo Kojimy powinna zadebiutować na początku 2019 roku.

Artysta podał termin na antenie internetowej audycji prowadzonej przez Dana Foglera (wystąpił w filmie „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”). Nie przedstawił dokładnej daty, choć dodał, że w przyszłym tygodniu weźmie udział w trzech kolejnych sesjach motion-capture.

Aktor wypowiedział się również o samym projekcie, o którym nadal wiadomo stosunkowo niewiele. Podkreślił, że nie jest to gra o zabijaniu, a jednym z motywów przewodnich jest łączenie ludzi ze sobą (dzięki, Gematsu).

Reedus stwierdził, że postać, w którą się wciela, zmaga się z fobią przed dotykiem, a podczas przygody uda mu się pozbyć schorzenia. Gwiazda serialu „The Walking Dead” uważa, że nowa produkcja Hideo Kojimy jest „odważna” i zaskoczy graczy na każdym kroku.

Death Stranding zmierza na PS4. Pokierujemy Samem - bohaterem, który jest kimś w rodzaju niezwykłego kuriera, przenoszącego nie tylko ogromne pudła, ale także ciała.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami