Zgodnie z wcześniejszymi, nieoficjalnymi informacjami, CTR: Crash Team Racing doczeka się odświeżonej wersji nazwanej Crash Team Racing Nitro-Fueled. Produkcja zadebiutuje 21 czerwca na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Założenia gry są podobne do serii Mario Kart. Bierzemy udział w dynamicznych wyścigach, w których o zwycięstwie decydują nie tylko umiejętności, ale też zbierane podczas jazdy ulepszenia i ataki, chociażby w postaci rakiet samonaprowadzających czy bomb.

Otrzymamy nowe trasy i pojazdy oraz sieciowy tryb multiplayer. Nie zabraknie też opcji prowadzenia rozgrywki na podzielonym ekranie, czyli tzw. split-screena.

Za opracowanie remastera odpowiada studio Beenox, które współpracowało między innymi przy Call of Duty: Black Ops 4. Wydawcą jest firma Activision.

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Więcej artykułów od Przemysław Wańtuchowicz

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały