Tegoroczna edycja The Game Awards, nazywanego przez niektórych „Oscarami świata gier”, rusza już niebawem, w nocy z 6 na 7 grudnia, o godzinie 2:30. Galę można oglądać na żywo w serwisach Twitch i YouTube.

Jednym z najważniejszych punktów programu jest ogłoszenie zwycięzców tytułowych nagród. Opublikowano już listę nominacji do wszystkich kategorii. Na najwięcej statuetek ma szansę Red Dead Redemption 2 i God of War.

Większość graczy oczekuje jednak drugiego fragmentu The Game Awards, związanego z zapowiedziami i prezentacjami gier. Prowadzący i pomysłodawca gali - Geoff Keighley - potwierdził, że zobaczymy ponad 10 zapowiedzi mniejszych i większych tytułów. Do tego nowe materiały z ujawnionych i wydanych już produkcji.

The Game Awards 2018 - transmisja na żywo

Poniżej umieściliśmy transmisje, za pośrednictwem których można obejrzeć The Game Awards 2018. Galę zobaczymy w serwisie YouTube lub Twitch.

Podczas wydarzenia studio Obsidian Entertainment ujawni swoje nowe RPG. Nie zabraknie też nowych wieści o Anthem, Rage 2, Devil May Cry 5 czy trybie Kreatywnym w Fortnite. Otrzymamy też pełną zapowiedź nowej części serii Far Cry.

Natomiast według nieoficjalnych informacji możemy się spodziewać zapowiedzi Alien: Blackout, czyli nowej gry w uniwersum Obcego, a także ujawnienia Dragon Age 4 i nowych materiałów z Death Stranding. Niewykluczone, że zobaczymy też Borderlands 3 i Mortal Kombat 11.

Wiemy na pewno, że na gali nie pojawi się The Last of Us 2 i Cyberpunk 2077 - mimo obecności w zwiastunie The Game Awards 2018.

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Więcej artykułów od Przemysław Wańtuchowicz

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Anthem - bronie: najlepsze rodzaje uzbrojenia

Opis wszystkich typów broni dostępnych w grze.

Anthem - zagadka: odblokowanie drzwi i wyłączenie bariery (Ukryte głębiny)

Rozwiązujemy zagadki (otwarcie drzwi, usunięcie bariery) w misji: Ukryte głębiny.

Anthem - zagadka: odblokowanie drzwi (Kuszący cel)

Otwieramy wrota prowadzące do badaczy w misji: Kuszący cel.

Anthem - jak odblokować i zmienić javeliny

Wyjaśniamy, jak zdobyć i założyć nowy pancerz.

Anthem - jak odebrać dodatki z Edycji Legionu Świtu i przedsprzedaży

Ulepszenie do Edycji Legionu Świtu i premia przedsprzedażowa.