Red Dead Redemption 2 - Żegnaj, drogi przyjacielu

Misja główna: pomagamy w egzekucji Calma O'Driscolla.

W poprzedniej misji, Trudna sztuka konwersacji, uratowaliśmy kapitana Monroe'a i wdaliśmy się w strzelaninę o naprawdę dużej skali. Tym razem musimy zadbać o to, by egzekucja Calma O'Driscolla nie została udaremniona przez jego gangsterów. Zleceniodawcą tej misji jest Sadie Adler, którą znajdziesz w saloonie w Saint Denis.

Zleceniodawca: Sadie Adler

Wyzwania w tej misji:

  • Znajdź wsparcie Colma w czasie poniżej 45 sekund
  • Dokonaj 8 zabójstw strzałami w głowę z karabinu z lunetą
  • Ukończ misję w czasie poniżej 6 minut i 30 sekund

Po wejściu do saloonu do spotkania dołączy także Dutch. Przebierzecie się za policjantów i wspólnie z Sadie pójdziecie w okolicę, gdzie Calm O'Driscoll ma zostać stracony.

200

Po dotarciu do celu uruchomi się scenka przerywnikowa - po niej podążaj z Dutchem za jednym z o'driscolli. Mężczyzna w pewnym momencie skręci w prawo do jednego z budynków. Będziesz świadkiem rozmowy, po której musisz dostać się na dach. Nie wychodź z klatki schodowej, tylko właśnie wejdź nią na górę - w zachodniej części budynku zauważysz kolejne schody (1) - skorzystaj z nich.

201

Na górnym poziomie skręć w lewo przez otwarte drzwi - droga prowadzi na dachy. Następnie trzymaj się prawej strony i podążaj w północnym kierunku, do żółtego zaznaczenia na radarze. Gdy podejdziesz do pozycji strzelca (2), zostaniesz zaatakowany. Pokonaj mężczyznę w walce na noże, po czym podnieś karabin snajperski.

Obserwuj egzekucję - w pewnym momencie, po przerywniku filmowy, wywiąże się strzelanina. Śledź kierunek, który obierze Dutch i Sadie (3). Twoim zadaniem jest osłanianie ich, ale nie możesz odsunąć lunety od oka.

202

Rozglądaj się zatem za o'driscollami ubranymi w czarne ubrania. Jeśli nie będziesz potrafił ich zlokalizować, koniecznie zwracaj uwagę na ślady po lecących pociskach (4). Podążając za nimi zlokalizujesz każdego przeciwnika. Po zlikwidowaniu ostatniego wroga uruchomi się scenka, a po niej nastąpi koniec misji.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami