Prey: Mooncrash - darmowy tryb sieciowy zadebiutuje 11 grudnia

Dodatek Typhon Hunter.

Firma Bethesda ujawniła datę premiery Typhon Hunter, czyli darmowego trybu sieciowego do strzelanki Prey: Mooncrash. Rozszerzenie zadebiutuje 11 grudnia na PC, PS4 i Xbox One.

W wariancie jeden gracz wciela się w Morgana Yu z kampanii fabularnej, a pięciu innych kieruje mimikami - zmiennokształtnymi kosmitami. Użytkownik sterujący człowiekiem w wyznaczonym czasie musi zabić wszystkich wrogów, którzy mogą zamienić się w dowolny przedmiot.

Każdą potyczkę poprzedza okres przygotowań pozwalający obcym zastawić pułapkę lub ukryć się przed ludzkim przeciwnikiem. Stwory potrafią zaatakować rywala, ale dysponują jednym życiem, więc błąd zakończy się porażką.

Dodatek Typhon Hunter zaoferuje też TranStar VR - przeznaczony do zabawy w pojedynkę i zaprojektowany z myślą o rzeczywistości wirtualnej tryb wyzwań w stylu pokoi pułapek. Akcję osadzono na kilka dni przed wydarzeniami z podstawowej kampanii, zaś gracze wcielą się w różnych pracowników tytułowej firmy. Pojawią się trzy etapy.

Zobacz też: Prey - Poradnik, Solucja

W Gabinecie M. Yu użytkownicy wcielą się w Morgana, który musi ukończyć nadajnik fal negacyjnych używając w odpowiedniej kolejności gadżetów. Bohaterem Laboratorium Symulacyjnego będzie zaś doktor Calvino dopracowująca niedociągnięcia Zwierciadła. Do tego Żółty Tulipan opowiadający o Abigail Foy szukającej Danielle Sho w lokalnym barze.

W planach jest również muzeum TranStaru prezentujące przedmioty związane z koncernem, w tym kosmiczne skafandry, neuromody i różne rodzaje tyfonów. Wszystkie obiekty gracze zobaczą w rzeczywistości wirtualnej.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami