Polska firma wydawnicza PlayWay ogłosiła, że trwają prace nad grą Schizm 3: Nemezis, czyli kontynuacją klasycznych gier przygodowych z elementami logicznymi. Tytuł zadebiutuje „wkrótce” na platformie Steam.

Pokierujemy poczynaniami Amii i Bogarda. Bohaterowie trafiają na obcą planetę Argilus, która z powodu działania tajemniczej anomalii istnieje równocześnie w dwóch równoległych wymiarach. Zadaniem graczy jest rozwiązanie zagadki i uratowanie mieszkańców.

Deweloperzy obiecują, że zobaczymy „piękne scenerie z mrocznymi elementami”. Nie zabraknie oczywiście łamigłówek środowiskowych. W pokonaniu przeszkód pomoże elektroniczny przewodnik.

Za grę odpowiada zespół Detalion Games, którego nazwa nawiązuje do Detalion - studia rozwiązanego w 2006 roku, producentów poprzednich części serii.

Głównym projektantem i twórcą Schizm 3 jest Roland Pantoła - deweloper z 30-letnim doświadczeniem, który pracował między innymi nad poprzednimi odsłonami cyklu, a także nad Sniper-Ghost Warrior 2, Bulletstorm i Enemy Front.

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Więcej artykułów od Przemysław Wańtuchowicz

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały