Przed rozpoczęciem tej misji warto wykonać szereg zadań dodatkowych, dzięki którym możesz rozwinąć możliwości swojego ekwipunku. Chodzi konkretnie o ulepszenia do linki i następujące misje poboczne:

Następnie wykonaj zadanie Ewakuacja z Wanay, dzięki któremu zdobędziesz oddziały niezbędne do zajęcia jednego z regionów na mapie.

Kiedy to uczynisz pojawi się na niej znacznik bieżącej misji głównej. Aby ją rozpocząć podejdź do wybranego punktu przy bazie i rozpocznij rozmowę z sojusznikami. Po jej zakończeniu przejdź na rejon mapy i z regionu Quya (wschód mapy) zaznacz ikonę z domkiem.

015

Pod ramką z napisem znajdziesz klawisz, dzięki któremu będziesz mógł wezwać jednego z dwójki pilotów. Wybierz któregoś z nich, a po chwili znajdziesz się nad rozbudowanym kompleksem. Pierwszym celem jest wylądowanie na budynku (1) z prawej strony.

Po wylądowaniu podejdź do czekającej na bohatera kobiety o imieniu Izzy i porozmawiaj z nią. Następnie przejdź do menu zaopatrzenia (z mapy uruchom menu zaczepu, a potem na górnej belce przejdź na Zrzut zaopatrzenia). Wybierz jednego z pilotów, edytuj ustawienia, a potem z menu z prawej wybierz ikonę auta (pojazdy cywilne) i z listy zaznacz śmigłowiec wielozadaniowy Emsavion, po czym wybierz opcję Poproś o zrzut.

016

Po chwili pojawi się śmigłowiec. Wejdź na jego pokład i poleć w stronę zielonego znacznika znajdującego się za górami. Wskazuje bazę, w której przebywa Mira. Po dotarciu na miejsce osadź maszynę na lądowisku (2).

Wyjdź z kabiny i wraz z Izzy skieruj się do wieży kontrolnej, gdzie oczekuje Mira. Wystarczy podejść do drzwi do wieży, co uruchomi scenkę kończącą bieżącą misję.

Reklama

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Redakcja Eurogamer.pl

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Więcej artykułów od Michał Basta

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

RekomendacjaJust Cause 4 - Recenzja

Szalona i satysfakcjonująca destrukcja.

Just Cause 4 - Rozbrajanie Espady

Natarcie regionalne, port, ładunki wybuchowe.

Just Cause 4 - Zamknięcie Vendaval

Natarcie regionalne: opuszczona kopalnia, transmiter, obrona anteny.