Strzelanka Fortnite Battle Royale oferuje użytkownikom regularne wyzwania związane z Karnetem Bojowym. Z biegiem czasu twórcy wprowadzają też różne zmiany na mapie i dodają nowe przedmioty.

Wszystko to odbywa się na przestrzeni tak zwanych sezonów. Jeden sezon trwa zazwyczaj 10 tygodni, a obecnie (powoli) dobiega końca 6 sezon rozgrywek. Sezon 7 to kolejny okres nowych zadań, a również ciekawych zmian.

Poniżej opisujemy wszystko, co związane jest z nowym, 7 sezonem Fortnite - znajdziecie tu wszystkie informacje, fakty i ciekawostki związane z kolejnym okresem rywalizacji.

Zaczynamy od najważniejszego pytania.

Fortnite sezon 7 - kiedy start?

Każdy sezon w Fortnite trwa 10 tygodni. Data początku nowego sezonu często przesuwa się jednak o kilka dni, tak, że trudno przewidzieć dokładny dzień startu kolejnego sezonu wyzwań. Znamy już jednak dokładną datę startu nowego sezonu.

Ujawniono, że 7 sezon Fortnite zacznie się 6 grudnia.

Karnet Bojowy nowego sezonu wyceniony jest tak, jak zwykle, a więc zapłacimy za niego 950 V-dolców. Zestaw 1000 V-dolców to koszt 39,99 zł. Jeżeli regularnie wykonywaliśmy jednak wyzwania 5 sezonu, powinniśmy uzbierać wystarczająco dużo V-dolców z samej rozgrywki.

Dla przypomnienia - taki Karnet oferuje dostęp do wyzwań tygodniowych, na których wykonanie mamy czas do końca danego sezonu. Dzięki takim zadaniom podnosimy stopień Karnetu i z biegiem czasu odblokowujemy różnorodne nagrody kosmetyczne (skiny, emotki, przedmioty).

Nowości i zmiany w 7 sezonie

Sezon 7 w Fortnite Battle Royale przynosi największe do tej pory zmiany i nowe elementy rozgrywki. Przede wszystkim, duża część mapy przybiera iście zimową formę i zostaje pokryta śniegiem. Fragmenty terenu będą oblodzone.

Pojawią się też zupełnie nowe nazwane lokacje, choćby małe miasteczko z ośnieżonymi domkami i małym kościółkiem w centrum.

Najważniejszym dodatkiem mającym duży wpływ na rozgrywkę są natomiast samoloty. Bojowe dwupłatowce rodem z początku XX wieku to coś wyjątkowego - nie tylko jako środek transportu, bo możemy też atakować nimi wrogów.

Do tego oczywiście nowe rodzaje broni, przedmioty i skórki (skiny) postaci. Wszystko to do kupienia za V-Dolce lub do odblokowania w ramach wyzwań karnetu bojowego.

forsyssad

Istotny jest też nowy tryb gry - tryb Kreatywny. Gracze otrzymają w nim dostęp do własnej wyspy, na której do woli można budować bez ograniczeń wszystko, co tylko zechcemy. Na wyspę możemy zaprosić znajomych i urządzać własne, samodzielnie zaprojektowane formy rywalizacji czy wyzwań.

Tryb Creative jest dostępny dla posiadaczy karnetu od 6 grudnia, a od 13 grudnia dla wszystkich użytkowników.

Reklama

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Najnowsze

Reklama