Portal YouTube opublikował listy najchętniej oglądanych w serwisie materiałów w 2018 roku. W kategorii gier najpopularniejszymi okazały się nagrania powiązane z sieciową strzelanką Fortnite.

Filmy z produkcji studia Epic Games zajęły wszystkie miejsca na podium. Na pierwszej uplasowało się wideo prezentujące, jak znany gracz o pseudonimie Ninja w pojedynkę likwiduje 32 przeciwników pod rząd.

Na kolejnej pozycji znalazł się jeden z odcinków internetowego programu Overtime, w którym wspomniany streamer rywalizuje z prowadzącymi. Na trzeciej jest film pokazujący tor z pułapkami. Materiały z Fortnite trafiły też na dwie niższe lokaty - dziewiątą i dziesiątą.

W rankingu nie zabrakło jednak nagrań z innych produkcji. Na przykład czwarte miejsce zajął dosyć nietypowy film, w którym policjantka gra w GTA 5, ale w taki sposób, aby nie łamać przepisów prawa.

Najpopularniejsze materiały o grach na YouTube w 2018 roku:

  1. 32 Kill Solo Squads!! Fortnite Battle Royale Gameplay - Ninja
  2. Fortnite with Ninja | Overtime 3 | Dude Perfect
  3. *NEW* TRAP TUNNEL RACE Gamemode In Fortnite Battle Royale!
  4. Police Try Playing Grand Theft Auto 5 Without Breaking Any Laws
  5. Pokémon: Let's Go, Pikachu! and Pokémon: Let's Go, Eevee! Trailer
  6. First Look at Nintendo Labo
  7. Fallout 76 - Official Teaser Trailer
  8. Official Call of Duty®: Black Ops 4 - Multiplayer Reveal Trailer
  9. When you shoot a John Wick once
  10. Fortnite Music Video - Boogie Bomb (Gucci Gang Parody)

Ujawniono również zestawienie najchętniej oglądanych materiałów (nie tylko o grach) w Polsce. Na pierwszym i trzecim miejscu znalazły się nagrania od AbstrachujeTV - parodia Taconafide i film o mężczyznach. Na drugim uplasował się zaś zwiastun filmu „Kler”.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały