Darksiders 3 - znajdźki i sekrety: Niziny, Zakurzone komnaty, Demoniczny Szczyt

Wszystkie ukryte przedmioty w ostatnich etapach Szramy.

Kolejne obszary najwygodniej eksploruje się po usunięciu trąby powietrznej, tuż przed walką z Gniewem. Jeśli tornado nadal nawiedza Szramę, dostęp do niektórych przedmiotów jest zablokowany. Jak pozbyć się anomalii opisujemy na tej stronie - Darksiders 3 - drugie spotkanie z Gniewem.

Jako że Gniew jest dość wymagającym przeciwnikiem, warto przed samą walką wrócić się na sam początek Szramy, przeszukać dokładnie obszary i zdobyć nieco dusz oraz składników rzemieślniczych.

Wymagania do zebrania wszystkich przedmiotów:

  • Forma Esencji Ognia (odblokowana po pokonaniu Gniewu)
  • Forma Esencji Burzy (odblokowana po pokonaniu Chciwości)
  • Forma Esencji Energii (odblokowana po pokonaniu Żądz)
  • Forma Esencji Bezruchu (odblokowana po pokonaniu Łakomstwa)
  • Gwiazda Zbawienie (odblokowana po spotkaniu z Archaniołem Uzielem)

Zeskocz na otwartą przestrzeń i przebiegnij po obszarze. Na pustyni znajdziesz Płonące Szczątki i Anielski artefakt.

473

Wróć się i wejdź do pierwszej stacji, tak jak dyktuje wątek fabularny. Jeśli przed zejściem do pomieszczenia z przyciskiem podłogowym pójdziesz w prawo, odnajdziesz Standardowe składowisko Mar. Natomiast jeśli skierujesz się na wprost, zyskasz Demoniczny artefakt.

474

Wejdź do pomieszczenia z Vulgrimem, zajrzyj pod nieruchomy taśmociąg i podnieś Małe składowisko Mar. Kontynuuj wędrówkę i zniszcz narośl na ścianie w ciasnej jaskini. Zyskasz kolejne Małe składowisko Mar.

475

Użyj ściany energetycznej obok, aby dostać się na górę. Odwróć się i wskocz do przejścia ukazanego na poniższym obrazku, a zdobędziesz Kawałek adamantynu. Biegnij do drugiej stacji, aż trafisz do dużego pomieszczenia z blokiem skalnym. Zniszcz barierę za pomocą Młota i weź Anielski artefakt.

476

Wejdź po kamieniu na górę i zabierz Małe składowisko Mar ulokowane za beczkami. Kieruj się do Demonicznego szczytu, za schodami skręć w prawo i podnieś jeszcze jedno Małe składowisko Mar.

477

Na następnym skrzyżowaniu pójdź w lewo, zbierz Demoniczny artefakt i uderz w przełącznik, by odblokować skrót. Skieruj się na otwartą przestrzeń z rozlanym paliwem i obróć się w lewo. Skorzystaj z wąskiego przejścia pokazanego na poniższym obrazku, aby wziąć kolejny Demoniczny artefakt.

478

Wróć się, rozbij beczki przy rozlanym paliwie i podnieś Odłamek gniewu. Wejdź na ruchomą platformę i zeskocz przy przeciwniku atakującym z dystansu. Pozbądź się wroga i skieruj się na dolną półkę, a dostaniesz Nieumarły odłamek.

479

Gdy miniesz pomieszczenie z maszynerią, usuń narośl na zewnętrznej ścianie budynku i podnieś Małe składowisko Mar. Kawałek dalej, zamiast wchodzić do tunelu, skieruj się w prawo, pokonaj wrogów i zbierz następne Małe składowisko Mar oraz Rdzeń odmłodzenia.

480

Pędź dalej, aż dotrzesz do ruchomych taśm. Zamroź maszyny, aby swobodnie wejść do góry. Wskocz na drewnianą półkę i weź Małe składowisko Mar. Podejdź do bloków skalnych - przy ostatnim znajdziesz ukryte przejście ukazane na poniższym obrazku. Skorzystaj z niego, aby otrzymać Kawałek adamantynu.

481

Wejdź na ruchomą platformę i tym razem zeskocz na samym końcu. Pokonaj wrogów i zabierz Wielkie składowisko Mar. Zniszcz pudła obok, aby powiększyć zapas Dużych odłamków uzdrowienia.

482

Następnie użyj formy Esencji Bezruchu i skorzystaj ze ścian z polem po prawej. Na końcu ścieżki znajdziesz Standardowe składowisko Mar. Wróć na dół i zamroź obrotowy mechanizm. Ześliźnij się po nim, a dotrzesz do Demonicznego artefaktu i Części adamantynu, natomiast tuż obok jest człowiek, który czeka na ratunek.

483

Idąc od strony Kącika z wiertłem, wskocz na górę i wyjdź na otwartą przestrzeń. Wybierz przejście po lewej i rozbij beczki, w których jest Wielki kłębek Mar. Zlikwiduj wrogów, wejdź na metalowy pomost, przejdź przez dziurę w ścianie i zniszcz fioletową narośl, a dostaniesz Małe składowisko Mar.

484

Wyskocz na zewnątrz, obróć się w prawo, a dostrzeżesz Płonące Szczątki przy śmietnikach. Wejdź przez wrota, które prowadzą do Gniewu i zniszcz czerwony kokon - jest w nim ostatnie już Małe składowisko Mar.

485

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami