Furia dociera do Szramy, by ostatecznie zmierzyć się z Gniewem. To ostatnia nowa kraina, jaką przyjdzie zwiedzić bohaterce. Wrogowie w górniczej lokacji są silni, często stosują ataki dystansowe i przywołują pomocników. Nie zabrakło również zagadek środowiskowych.

Jeśli w czasie postępów w wątku fabularnym otwierałeś opcjonalne przejścia, będziesz mógł skorzystać ze skrótów. Pamiętaj jednak, że niniejsze wskazówki odnośnie położenia znajdziek dotyczą kolejno odwiedzanych obszarów, bez użycia wcześniej zamkniętych przejść.

Wymagania do zebrania wszystkich przedmiotów:

  • Forma Esencji Ognia (odblokowana po pokonaniu Gniewu)
  • Forma Esencji Burzy (odblokowana po pokonaniu Chciwości)
  • Forma Esencji Energii (odblokowana po pokonaniu Żądz)
  • Forma Esencji Bezruchu (odblokowana po pokonaniu Łakomstwa)
  • Gwiazda Zbawienie (odblokowana po spotkaniu z Archaniołem Uzielem)

Gdy znajdziesz się na Krętych klifach, skorzystaj z belki i wskocz na wyższy poziom. Po prawej stronie znajdziesz zagubione Mary oraz Standardowe składowisko Mar. Zamroź maszynerię za pomocą Esencji Bezruchu, szybko przejdź na drugą stronę, zmień formę na Energię i zniszcz narośl - w twoim ekwipunku pojawi się kolejne Standardowe składowisko Mar.

464

Kieruj się cały czas prosto. Gdy przejdziesz zbiornik wodny i wskoczysz na górę, zniszcz beczki, aby otrzymać Odłamek gniewu. Teraz kieruj się do Vulgrima i Żmijowej jamy o nazwie Kącik z wiertłem. W rogu pomieszczenia znajdziesz ścianę energetyczną. Zamień się w kulę, stocz po ścieżce i zabierz Anielski artefakt.

465

Pędź dalej i wyjdź na otwartą przestrzeń. Po lewej stronie znajdują się beczki - usuń je, aby wziąć Kawałek adamantynu. Obróć się, a w kącie zauważysz leżące Standardowe składowisko Mar.

466

Skorzystaj z pokazanych na poniższym obrazku ścian z polem, aby dostać się do Demonicznego artefaktu oraz czekającego na ratunek człowieka. Wróć się, przeskocz na drugą stronę i skorzystaj z windy. Skręć w lewo, pokonaj przeciwników i zbierz Odłamek siły, Wielki kłębek Mar i Standardowe składowisko Mar.

467

Skorzystaj z belki, by dostać się do ściany energetycznej. Będąc w locie, zamień się w kulę i tocz się do końca ścieżki. Na drewnianych platformach znajdziesz Rdzeń ożywienia oraz Wielkie składowisko Mar.

468

Teraz kieruj się do ściany energetycznej po drugiej stronie. Nie korzystaj z niej, tylko weź leżące obok Standardowe składowisko Mar. Wejdź po schodach poziom wyżej i usuń narośl, by wejść w posiadanie Małego składowiska Mar.

469

Wskocz na podwyższenie obok i podnieś Anielski artefakt. Kawałek dalej, przy mechanizmie z wielkimi zębatkami, zniszcz pudła, by otrzymać Małe składowisko Mar.

470

Skorzystaj z trzech belek, by dostać się dalej. Biegnij przed siebie, aż dotrzesz do wiru powietrza. Pokonaj tarana, by zebrać jeszcze jeden Demoniczny artefakt. Wróć się i usuń beczki, w których ukryto Odłamek ciernia.

471

Przyczep bicz do belki, przeskocz, a następnie zbierz Odłamek Spustoszenia oraz Anielski artefakt. Zniszcz beczkę na poziomie wyżej i zyskaj Odłamek gniewu.

472

Reklama

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

RekomendacjaDarksiders 3 - Recenzja

Furia dorównuje braciom.

Darksiders 3 - walka z Abraxisem, sekretne zakończenie

Misja dodatkowa: jak odblokować sekretny film?

Darksiders 3 - znajdźki i sekrety: Niziny, Zakurzone komnaty, Demoniczny Szczyt

Wszystkie ukryte przedmioty w ostatnich etapach Szramy.

Szef marki Xbox: w 2019 roku odegramy większą rolę na PC

Obiecuje inne podejście do posiadaczy komputerów.