Assassin's Creed Odyssey - nowa darmowa historia i ekwipunek w grudniu

Główny bohater jako duch.

Przedstawiciele firmy Ubisoft opublikowali materiał wideo, w którym opowiadają o kolejnym pakiecie darmowych dodatków do Assassin's Creed Odyssey. DLC zawierające między innymi nowe zadania trafi do gry w grudniu.

W trzeciej części Zaginionych opowieści z Grecji poznamy rzeźbiarza Polikleta, a także spotkamy mieszkańców wioski, którzy uznają bohaterkę lub bohatera za boga.

Zadania fabularne będą dostępne dla wszystkich posiadaczy gry - za darmo. Warunkiem jest jedynie dotarcie do piątego epizodu podstawowej opowieści. Rekomendowany poziom minimalny to 35.

ac2
Dodatek pozwoli zmienić wygląd postaci, wierzchowca i załogi

Do gry trafi też nowy zestaw ekwipunku i stylu załogi, zmieniającego postacie - w tym głównego bohatera - w stworzenia podobne do duchów.

Poinformowano też o usprawnieniu trybu fotograficznego. Dodano opcję kontroli mgły i światła. W dniu 10 grudnia ruszy natomiast konkurs na najlepsze zdjęcia. Swoje dzieła będzie można przesyłać za pośrednictwem formularza na stronie Ubisoftu. Do wygrania edycja kolekcjonerska gry.

Przedwczoraj zadebiutowała pierwsza część płatnego dodatku. Spotykamy w niej Dariusa, czyli pierwszego posiadacza kultowego ukrytego ostrza i mordercę perskiego króla Kserksesa.

Zobacz: Assassin's Creed Odyssey - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami