Red Dead Redemption 2 - Most donikąd

Misja główna: wraz z Marstonem wysadzamy most.

W poprzedniej misji, Honor wśród złodziei, kradliśmy szczepionki z wozu na zlecenie sierżanta Monroe'a. Była to część wątku z Indianami, ale nieco wcześniej z Billem pozyskaliśmy wóz z dynamitem. Czas wykorzystać ładunki wybuchowe, a zleceniodawcą tego zadania jest John Marston. Znajdziesz go na stacji kolejowej Bacchus - miejsce przedstawiamy na poniższym obrazku.

Zleceniodawca: John Marston

Wyzwania w tej misji:

  • Podłóż dynamit w czasie poniżej 1 minuty i 35 sekund
  • Ucieknij przed nadjeżdżającym pociągiem w czasie poniżej 19 sekund
196

Po filmowym wprowadzeniu do misji wraz z Johnem znajdziesz się w drezynie. Pojazd wprawisz w ruch przytrzymując na kontrolerze X/A w momencie, gdy twoja część drążka będzie znajdować się w górze i zechcesz ją opuścić. Ważna jest tutaj rytmika, dzięki czemu będziesz jechał możliwie szybko, co przyda się w ostatniej fazie zadania.

Misja jednak nie należy do najtrudniejszych. Gdy dojedziecie drezyną na środek mostu, zostaniesz poproszony o przekazanie dynamitu Marstonowi. Podnieś pierwszą skrzynię z dynamitem i podejdź do drabiny (1), którą John zszedł na niższy poziom. Wykonaj interakcję, a następnie naprzemiennie naciskaj L2 i R2 / LT i RT, aby opuścić skrzynię. Tak samo postąp z drugą skrzynią.

197

Następnie zejdź po drabinie i chwyć pierwszą wiązkę dynamitu. Musisz podłożyć trzy takie wiązki do filarów mostu (2) oznaczonych na radarze żółtymi ikonami. Po każdą wiązkę dynamitu musisz się cofnąć do pierwotnego miejsca.

198

Gdy podłożysz ostatni dynamit, skieruj się w stronę drabiny. Uruchomi się wówczas przerywnik filmowy, w którym okaże się, że na most wjeżdża pociąg. Szybko biegnij w stronę drezyny i rozpocznij ucieczkę, wprawiając pojazd w ruch w ten sam sposób, jak na początku zadania. Po ucieczce podejdź do detonatora i wysadź most w powietrze - po przerywniku filmowym misja dobiegnie końca.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami