Red Dead Redemption 2 - Honor wśród złodziei

Misja główna: odzyskujemy szczepionkę.

W poprzedniej misji, Archeologia dla początkujących, pomogliśmy Szybującemu Orłowi w odzyskaniu reliktów z wrogiego obozu. Nie było to zadanie zbyt trudne, jednak i tym razem możemy być spokojni o wyzwania.

Przy odrobinie szczęścia, misję Honor wśród złodziei ukończysz bez choćby jednego wystrzału. Zleceniodawcą w tym przypadku będzie Lyndon Monroe, którego znajdziesz w tym samym miejscu, gdzie rozpoczęła się poprzednia misja.

Zleceniodawca: Monroe

Wyzwania w tej misji:

  • Odzyskaj szczepionkę, nie dając się wykryć
  • Ukończ misję w czasie poniżej 5 minut

Po scence wprowadzającej udaj się za Monroem na krótką przejażdżkę. W pewnym momencie dotrzecie do punktu obserwacyjnego (1) na niewielkim wzgórzu.

195

Z tego miejsca zauważysz wóz ze szczepionkami (2). Leki możesz przejąć w klasyczny, gangsterski sposób, ale nie polecamy tego rozwiązania. Wraz z próbą zatrzymania wywiąże się strzelanina, a zabicie wiozących towar odbije się negatywnie na twoim wskaźniku Honoru.

Jak więc przejąć szczepionki, aby być „czystym”? Przede wszystkim zajedź wóz od tyłu, a następnie zrównaj się nim i podjedź lekko od prawej strony. Wówczas pojawi się opcja wskoczenia na wóz - zrób to, po czym wykonaj interakcję na skrzyni. Po zyskaniu przedmiotu zeskocz z wozu, zawołaj konia i wróć do Monroe oczekującego w rezerwacie, aby zakończyć misję.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami