Premiera Dragon Age 4 najwcześniej za 3 lata

Gra pojawi się na The Game Awards.

Według informacji pozyskanych przez dziennikarzy portalu VentureBeat, na tegorocznej gali The Game Awards pojawi się Dragon Age 4 - nie wiadomo jednak, w jakiej formie. Ponadto, gra zadebiutuje najwcześniej za 3 lata.

Informatorzy zaznajomieni z planami BioWare przekonują, że ani studio, ani EA nie wybrało jeszcze oficjalnej nazwy dla kolejnej części kultowej serii. Być może jednak deweloperzy zdecydują się na konkretny wariant przed zapowiedzią na wspomnianym TGA.

Przewidywana data premiery wynika z koncentracji prac nad Anthem. Kooperacyjna strzelanka zadebiutuje 22 lutego 2019 roku i dopiero potem BioWare skupi się na Dragon Age 4. VentureBeat zaznacza jednak, że plany mogą ulec zmianie.

da2
Na RPG w klimacie fantasy od BioWare musimy jeszcze poczekać

Warto przypomnieć, że sam Casey Hudson - dyrektor generalny BioWare - zasugerował w niedawnej publikacji na blogu pojawienie się nowego Dragon Age na The Game Awards.

Gala zacznie się 7 grudnia, o godzinie 2:30. Zobaczymy zapowiedzi ponad 10 nowych gier, w tym - najprawdopodobniej - grę o Obcym i nowe RPG od Obsidian Entertainment.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami