Misja ta stanie się dostępna po wykonaniu zadania o nazwie Za liniami wroga. Rozpoczniesz je w centrum regionu Wachikuni - jest zaznaczone na mapie ikoną z zieloną literą J.

Po dotarciu na miejsce okaże się, że na domku na drzewie czeka współpracownik Javiego, który opowie o szczegółach misji.

Pierwszym celem będzie dotarcie w pobliże jaskini po drugiej stronie rzeki. Skorzystaj z linki i spadochronu lub wingsuita, aby szybko się tam dostać.

Na miejscu rozpraw się z grupą przeciwników i podejdź do skrzyni, w której znajdziesz wciągarkę Javiego.

008

Po jej zabraniu rusz przed siebie. Po chwili dotrzesz do wielkich drzwi. Przejdź do menu związanego z linką i chwytakiem i w menu z lewej (auto) ustaw wciągarkę na dużą siłę działania (1).

Następnie przyczep linkę do drzwi (2), a następnie do ściany (3). Powtórz to samo działanie z drugiej strony wrót, dzięki czemu zostaną one otwarte. Wejdź do środka i rusz przed siebie.

009

Po chwili dotrzesz do motolotni. Wsiądź do niej - w prawym dolnym narożniku ekranu znajdują się klawisze związane ze sterowaniem pojazdem. Rozpędź go, wyleć z jaskini i zacznij kierować się w stronę zielonego znacznika. Po dotarciu nad cel wyskocz z motolotni i przy pomocy linki dostań się do ruin (4).

Rozpocznie się scenka, po której wskocz do przepaści, skorzystaj ze spadochronu i dostań się na drugą stronę, gdzie znajduje się dźwignia (5), którą należy przestawić. Na jej górnej części użyj liny, którą przytwierdź do ziemi.

010

W ten sposób otworzysz przejście, z którego wytoczy się wielki, kamienny głaz. Kiedy spadnie do przepaści wyrusz za nim. Następnie użyj liny na głazie (6), a potem na mechanizmie w ziemi (7). Kiedy kula się przetoczy otworzy się przejście do krypty (8).

Wejdź do środka, podejdź do czaszki i podpal jej środek. W ten sposób odkryjesz napis na ścianie, który okaże się fragmentem całości. W tym momencie odblokujesz nowe ulepszenie wciągarki i będziesz mógł brać udział w misjach Javiego związanych z grobowcami.

Reklama

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Redakcja Eurogamer.pl

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Więcej artykułów od Michał Basta

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

RekomendacjaJust Cause 4 - Recenzja

Szalona i satysfakcjonująca destrukcja.

Just Cause 4 - szybka podróż: jak odblokować i z niej korzystać

Sposoby na aktywowaniu szybkiej podróży oraz sposoby jej używania.

Just Cause 4 - rezerwy oddziałów i przejmowanie regionów

Zdobywanie nowych wojsk i przeprowadzanie natarć na wrogie terytoria.