Misja ta stanie się dostępna po wykonaniu zadania o nazwie Za liniami wroga. Rozpoczniesz je w centrum regionu Wachikuni - jest zaznaczone na mapie ikoną z zieloną literą J.

Po dotarciu na miejsce okaże się, że na domku na drzewie czeka współpracownik Javiego, który opowie o szczegółach misji.

Pierwszym celem będzie dotarcie w pobliże jaskini po drugiej stronie rzeki. Skorzystaj z linki i spadochronu lub wingsuita, aby szybko się tam dostać.

Na miejscu rozpraw się z grupą przeciwników i podejdź do skrzyni, w której znajdziesz wciągarkę Javiego.

008

Po jej zabraniu rusz przed siebie. Po chwili dotrzesz do wielkich drzwi. Przejdź do menu związanego z linką i chwytakiem i w menu z lewej (auto) ustaw wciągarkę na dużą siłę działania (1).

Następnie przyczep linkę do drzwi (2), a następnie do ściany (3). Powtórz to samo działanie z drugiej strony wrót, dzięki czemu zostaną one otwarte. Wejdź do środka i rusz przed siebie.

009

Po chwili dotrzesz do motolotni. Wsiądź do niej - w prawym dolnym narożniku ekranu znajdują się klawisze związane ze sterowaniem pojazdem. Rozpędź go, wyleć z jaskini i zacznij kierować się w stronę zielonego znacznika. Po dotarciu nad cel wyskocz z motolotni i przy pomocy linki dostań się do ruin (4).

Rozpocznie się scenka, po której wskocz do przepaści, skorzystaj ze spadochronu i dostań się na drugą stronę, gdzie znajduje się dźwignia (5), którą należy przestawić. Na jej górnej części użyj liny, którą przytwierdź do ziemi.

010

W ten sposób otworzysz przejście, z którego wytoczy się wielki, kamienny głaz. Kiedy spadnie do przepaści wyrusz za nim. Następnie użyj liny na głazie (6), a potem na mechanizmie w ziemi (7). Kiedy kula się przetoczy otworzy się przejście do krypty (8).

Wejdź do środka, podejdź do czaszki i podpal jej środek. W ten sposób odkryjesz napis na ścianie, który okaże się fragmentem całości. W tym momencie odblokujesz nowe ulepszenie wciągarki i będziesz mógł brać udział w misjach Javiego związanych z grobowcami.

Reklama

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Redakcja Eurogamer.pl

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Więcej artykułów od Michał Basta

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

RekomendacjaJust Cause 4 - Recenzja

Szalona i satysfakcjonująca destrukcja.

Just Cause 4 - Rozbrajanie Espady

Natarcie regionalne, port, ładunki wybuchowe.

Just Cause 4 - Zamknięcie Vendaval

Natarcie regionalne: opuszczona kopalnia, transmiter, obrona anteny.

PS5 może otrzymać więcej gier wieloosobowych od Sony

Mniej narracyjnych tytułów dla jednego gracza?

Najnowsze

PS5 może otrzymać więcej gier wieloosobowych od Sony

Mniej narracyjnych tytułów dla jednego gracza?

Apex Legends - gdzie lądować, najlepsze miejsca i łup

Gdzie znaleźć najlepszy łup i gdzie lądować na początku rundy.

Apex Legends - skoki, ślizgi, szybki bieg: jak się poruszać

Wskazówki dotyczące poruszania się na polu bitwy.

Reklama