Zadanie to będziesz mógł rozpocząć po ukończeniu misji o nazwie za Liniami wroga. W jej trakcie dotrzesz do obszaru o nazwie Tierra del Qhapaq. Aby podjąć się tej misji zwróć uwagę na ikonę zielonego, odwróconego trójkąta na północy lokacji.

Udaj się do tego miejsca. Okaże się, że jest to jedna wielka baza, leżąca po dwóch stronach rzeki. Twoim celem będzie uratowanie więźniów z dwóch rejonów - południowego (1) oraz północnego (2).

Kolejność jest obojętna, jednak w naszym poradniku zaczynamy od rejonu południowego. Twoim celem jest dotarcie w pobliże drzwi, za którymi przetrzymywani są bojownicy, których należy uwolnić.

013

Przebij się przez wrogie oddziały lub skorzystaj ze spadochronu i linki, aby szybko dotrzeć w pobliże więzienia. Na miejscu rozpraw się ze strażnikami, po czym włam się do komputera (3), dzięki któremu otworzysz cele i uwolnisz więźniów.

W kolejnej scence bohater podaruje im broń. Zacznij ich osłaniać i kieruj się w stronę wyjścia z bazy eliminując kolejne grupy wrogów. Kiedy dotrzesz w pobliże bramy pojawi się sojuszniczy samochód, który ewakuuje uwolnionych.

014

W przypadku północnego więzienia sprawa wygląda niemal identycznie. Dostań się w pobliże celi, włam się do komputera i uwolnij bojowników, po czym zacznij się z nimi przebijać przez grupy wrogów.

Tym razem ucieczka będzie dłuższa, ponieważ trzeba będzie przedostać się przez dwa mosty zwodzone. Możesz je opuścić na dwa sposoby. Pierwszy, to zniszczenie znajdujących się przy nich generatorów (4), a drugi użycie wciągarki na jednej (5) i drugiej stronie mostu (6).

Po drodze będziesz jeszcze musiał zniszczyć pięć wskazanych przez zielone znaczniki obiektów. Następnie wystarczy kierować się do bramy wyjściowej, gdzie misja się zakończy.

Reklama

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Redakcja Eurogamer.pl

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Więcej artykułów od Michał Basta

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

RekomendacjaJust Cause 4 - Recenzja

Szalona i satysfakcjonująca destrukcja.

Just Cause 4 - Rozbrajanie Espady

Natarcie regionalne, port, ładunki wybuchowe.

Just Cause 4 - Zamknięcie Vendaval

Natarcie regionalne: opuszczona kopalnia, transmiter, obrona anteny.

PS5 może otrzymać więcej gier wieloosobowych od Sony

Mniej narracyjnych tytułów dla jednego gracza?

Najnowsze

PS5 może otrzymać więcej gier wieloosobowych od Sony

Mniej narracyjnych tytułów dla jednego gracza?

Apex Legends - gdzie lądować, najlepsze miejsca i łup

Gdzie znaleźć najlepszy łup i gdzie lądować na początku rundy.

Apex Legends - skoki, ślizgi, szybki bieg: jak się poruszać

Wskazówki dotyczące poruszania się na polu bitwy.

Reklama