Kolejne etapy Ziemi kości są ze sobą ściśle połączone, dlatego zaraz po pokonaniu Łakomstwa, warto pozbierać wszystkie ukryte przedmioty podczas jednej wizyty. Warto się wysilić podczas eksploracji, można tu znaleźć wiele wartościowych kryształów Mar.

Nawet jeśli grasz na najniższym poziomie trudności, warto mieć zapas leczących odłamków, bowiem wrogowie są coraz silniejsi. Stosuj uniki rozważnie, aby przypadkiem nie wpaść do toksycznej sadzawki. Z trującej wody można się wydostać, ale jest na to niewielu czasu. Może się zdarzyć, że w tym czasie zaatakują cię wrogowie uniemożliwiając opuszczenie skażonego miejsca.

Wymagania do zebrania wszystkich przedmiotów:

  • Forma Esencji Ognia (odblokowana po pokonaniu Gniewu)
  • Forma Esencji Burzy (odblokowana po pokonaniu Chciwości)
  • Forma Esencji Energii (odblokowana po pokonaniu Żądz)
  • Forma Esencji Bezruchu (odblokowana po pokonaniu Łakomstwa)
  • Gwiazda Zbawienie (odblokowana po spotkaniu z Archaniołem Uzielem)

Idąc od strony Żmijowej jamy, wróć na drogę i za pomocą ognistego ataku usuń czerwony kokon. Podnieś Wielki kłębek Mar, idź do Vulgrima i przejdź przez tunel. Biegnij przed siebie, aż natrafisz na wyrwę w murze. Na kontenerach znajdziesz kolejny Wielki kłębek Mar.

439

Zeskocz na dół i podnieś Fragment adamantynu. Gdy dotrzesz do obszaru z dwoma belkami, po jednej ze stron zauważysz dziurę w ścianie. Wskocz przez nią i zabierz Anielski artefakt. Wróć się, pędź przed siebie, aż zobaczysz na schodach czerwony kokon. Usuń go bronią nasyconą Esencją Ognia, by wziąć Standardowy kłębek Mar.

440

Wejdź do wskazanego na poniższym obrazku tunelu, by dostać się do drugiego pomieszczenia. Zabij demona pilnującego Płonących Szczątek. Na obszarze zalanego hangaru usuń beczki, aby otrzymać Odłamek siły.

441

Obróć się w lewo, nasyć gwiazdę mocą Energii i zniszcz narośl, by wejść w posiadanie Małego składowiska Mar. Zaraz obok, na kontenerach, leży Wielki kłębek Mar. Otwórz drzwi obok za pomocą przełącznika, skorzystaj z usług Vulgrima i przenieś się do Żmijowej jamy o nazwie Frachtowiec. Skręć w lewo, omiń dziurę z wodą i wejdź do baraku. Zniszcz palety w rogu pomieszczenia, aby zabrać Odłamek uzdrowienia.

442

Skieruj się w stronę zatopionych silosów, a na jednej ze ścian zauważysz narośl. Zniszcz obiekt Zbawieniem i podnieś Małe składowisko Mar.

443

Odwróć się w prawo i użyj Młota, by usunąć barierę. Zyskasz Wielki kłębek Mar. Następnie wejdź na zrujnowaną drogę, wskocz na kontenery i weź Standardowy kłębek Mar. Zwróć uwagę na Manska wskazanego na poniższym obrazku - będziesz musiał do niego dotrzeć.

444

Zmień formę Esencji na Burzę i skorzystaj z wirów powietrza, by dostać się do Wielkiego składowiska Mar i Demonicznego artefaktu. Zniszcz kolejną narośl na ścianie, a otrzymasz Standardowe składowisko Mar.

445

Rozbij palety na lewo od zamkniętego przejścia - ukryto w nich Duży odłamek uzdrowienia. Następnie pozbądź się bariery blokujące wejście nieopodal. W pomieszczeniu z maszynerią jest kilka przedmiotów - Wielkie składowisko Mar, Anielski Artefakt i Nieumarły odłamek.

446

Wyjdź na otwartą przestrzeń z drugiej strony, zabij wrogów i zabierz Wielkie składowisko Mar. Uderz w wielki kamienny blok za pomocą Młota i ustaw go w taki sposób, aby znalazł się w środku hangaru przy ścianie po prawej. Wyjdź na zewnątrz i usuń narośl na cegłach - zyskasz Pokaźny kryształ Mar.

447

Wróć do środka i zniszcz drewniane pudła, w których ukryto Duży odłamek uzdrowienia. Wskocz na blok skalny, by dostać się do Manska. Uderzaj potwora tak długo, aby ustawił się w pozycji widocznej na poniższym obrazku. Skorzystaj z pomocy potwora, by dostać się na wyższy poziom, wejdź do pomieszczenia i zbierz Standardowe składowisko Mar. Nie zapomnij uratować człowieka obok.

448

Wróć się do wejścia i wskocz na wyższy poziom, gdzie czeka na ciebie Zdeprawowany Kronikarz - jeden z opcjonalnych bossów. Nie jest szczególnie wymagający, jednak uważaj na energetyczne ataki wroga.

Kiedy ładuje moc, wykorzystaj najsilniejsze ataki, by odebrać mu zdrowie, zaś w momencie ofensywy oponenta, stosuj perfekcyjne uniki i kontrataki. Po walce zostaniesz nagrodzony Esencją Wybranego oraz Pokaźnym kryształem Mar.

449

Wróć do lokacji z wielkim blokiem skalnym, zmień Esencję na Bezruch i skorzystaj ze ścian z polem, by wejść na górę. Przy martwym słudze niebios znajdziesz Anielski artefakt. Użyj formy Energii, by zamienić się w kulę i podążaj energetyczną ścieżką. Zeskocz na kontenery i weź Część adamantynu.

450

Reklama

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Najnowsze

PS5 może otrzymać więcej gier wieloosobowych od Sony

Mniej narracyjnych tytułów dla jednego gracza?

Apex Legends - gdzie lądować, najlepsze miejsca i łup

Gdzie znaleźć najlepszy łup i gdzie lądować na początku rundy.

Apex Legends - skoki, ślizgi, szybki bieg: jak się poruszać

Wskazówki dotyczące poruszania się na polu bitwy.

Reklama