W okolicach drzewa wisielca i Zatopionej dzielnicy znajduje się wielu przeciwników, dlatego pamiętaj, by mieć się na baczności. Uważaj również na toksyczne sadzawki - gdy Furia ma kontakt z trującym płynem, błyskawicznie traci zdrowie. Forma Esencji Bezruchu niestety nie pozwala na tworzenie lodowej pokrywy na takiej wodzie.

Z racji siły przeciwników, warto udać się do Twórcy, by zwiększyć obrażenia broni. Wrogowie potrafią dopiec w nadchodzących etapach - zwłaszcza gruby demon na lewitującym tronie posiada w zanadrzu kilka silnych ciosów oraz sporo punktów życia.

Wymagania do zebrania wszystkich przedmiotów:

  • Forma Esencji Ognia (odblokowana po pokonaniu Gniewu)
  • Opcjonalnie - Forma Esencji Burzy (odblokowana po pokonaniu Chciwości)
  • Forma Esencji Energii (odblokowana po pokonaniu Żądz)
  • Gwiazda Zbawienie (odblokowana po spotkaniu z Archaniołem Uzielem)

Po wyjściu z jaskini użyj płomiennego skoku, aby wskoczyć na półkę nad grotą. Zabierz Wielki kłębek Mar, zeskocz na dół i skieruj się do zniszczonych ambulansów - obok samochodów znajdziesz Fragment adamantynu.

429

Spójrz w kierunku drzewa, a zobaczysz wiele porozrzucanych znajdziek. Wśród nich jest Udoskonalenie obskurusa, Adamantynowe srebro, dwie Standardowe kępy Mar oraz Wielki kłębek Mar.

430

Na lewo od drzewa, przy silosach, na ścianie znajdziesz fioletowo-czarną narośl. Zniszcz ją za pomocą gwiazdy nasyconej Esencją Energii i zbierz Małe składowisko Mar. Wskocz po kontenerach na półkę i wbiegnij do budynku. Zniszcz drewniane pudła przy ścianie, aby zyskać Mały odłamek leczenia.

431

Wyjdź na zewnątrz i uderz biczem w kubły na śmieci po prawej. Zabierz Standardowy kłębek Mar i usuń wskazane na poniższym obrazku pudła, by odblokować przejście. Wejdź do środka i odszukaj za paletami Fragment adamantynu. Uderz Młotem, by zlikwidować barierę, a dotrzesz do Demonicznego artefaktu.

432

Tuż przed zejściem na dół, gdzie znajduje się piedestał Vulgrima, przejdź za ogrodzenie, zniszcz pakunki i zabierz Odłamek Gniewu. Na prawo od demonicznego kupca leży Wielki kłębek Mar. Usuń narośl bronią nasyconą Esencją Energii, aby otrzymać Małe składowisko Mar.

433

Przejdź przez dziurę w rurze, wskocz do wody i opadnij na dno w formie Esencji Energii. Przy zwłokach czeka Wielki kłębek Mar. Wyjdź ze zbiornika i wkrocz do hangaru za tobą. Wejdź na platformę wyżej, zniszcz pudła i podnieś Standardowy kłębek Mar. Kawałek dalej, za zwojem kabli, znajdziesz Wielki kłębek Mar.

434

Wejdź do jaskini i rzuć Zbawieniem w narośl, a zyskasz kolejne Małe składowisko Mar. Po prawej, na suficie, znajdziesz kokon. Nasyć broń Esencją Ognia i weź Standardowy kłębek Mar.

435

Wróć do formy Esencji Energii i pozbądź się bariery. Na końcu ukrytego przejścia czekają bardzo cenne Płonące Szczątki, dzięki którym zyskasz darmowy punkt atrybutu. Kieruj się do wyjścia z jaskini, spójrz w lewo i przejdź przez wodospad - odnajdziesz Fragment adamantynu.

436

Gdy znajdziesz się kolejnym hangarze, przed dwoma belkami skręć w prawo. Przeskocz przez kontener i zniszcz czerwony kokon, w którym ukryto Standardowy kłębek Mar. Wbiegnij po schodach na samą górę, wejdź na platformę i zabierz Demoniczny artefakt.

437

Wróć się, przeskocz na drugą stronę przyczepiając bicz do belek, nasyć Zbawienie Esencją Ognia i usuń pajęczynę. Wskocz do odblokowanego przejścia, aby uratować człowieka i wziąć Fragment adamantynu.

438

Reklama

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały