Na tegorocznej gali rozdania nagród The Game Awards koncern Activision zaprezentuje odświeżoną wersję gry wyścigowej CTR: Crash Team Racing - wynika z niepotwierdzonych informacji.

Pierwsze poszlaki sugerujące powstanie remastera produkcji pochodzą z oficjalnego profilu serii o przygodach Crasha na Facebooku. Prowadzący konto udostępnili grafikę kojarzonej ze zmaganiami aut na torze flagi z szachownicą.

Później prezenterka PlayStation Access - Hollie Bennett - opublikowała na swoim Twitterze fotografię przedstawiającą związane z sympatycznym jamrajem pluszowe kostki. Na zdjęciu widnieje też karteczka zachęcająca do śledzenia gali The Game Awards.

Brytyjski Eurogamer - powołując się na własnych informatorów - dowiedział się, że odświeżone CTR: Crash Team Racing zostanie zapowiedziane właśnie podczas wydarzenia organizowanego przez Geoffa Keighleya.

Oryginalna wersja tytułu ukazała się w 1999 roku na pierwszym PlayStation. Produkcja jest poboczną odsłoną serii wykreowanej przez studio Naughty Dog - gracze biorą udział w zręcznościowych wyścigach, kierując szeregiem postaci znanych z cyklu.

Nie jest na razie jasne, na jakie platformy trafi remaster CTR: Crash Team Racing. Wpis Bennet wskazuje, że gra może przejść podobną drogę, jak Crash Bandicoot N.Sane Trilogy, które najpierw pojawiło się na PS4, a później na PC, Xbox One i Switch.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały