Sieciowy moduł Red Dead Rdemption 2, czyli Red Dead Online, dostępny jest dla wszystkich od 30 listopada - w wersji beta. Gracze dostrzegli kilka problemów, wśród których najczęściej wspominają o ekonomii. Rockstar Games zamierza jednak poprawić system jeszcze w tym tygodniu.

„Chcemy się teraz skupić na ekonomii. Będziemy szukać równowagi, która zagwarantuje, że wszystkie wykonywane czynności są zarówno opłacalne, jak również dające frajdę” - napisali deweloperzy w komunikacie na Twitterze.

Gracze zwracali uwagę zarówno na zbyt małe nagrody za misje, a więc konieczność tzw. grindu (powtarzania tych samych czynności w celu zarobienia waluty w grze lub zdobycia poziomu), a także niesprawiedliwie ustaloną wartość przedmiotów.

rdo
Już niedługo sprzedamy złupione przedmioty za zmienioną cenę

Najsłynniejszym przykładem, wspominanym na forach, stał się ten z puszką fasoli i złotym pierścieniem. Obecnie za pierwszy przedmiot otrzymamy w sklepie 1,20 dol., a za drugi 1,10 dol.

Twórcy zapewniają, że zaprojektowali Red Dead Online tak, by łatwo i szybko wdrażać nowe zmiany i poprawki. Oprócz systemu ekonomii deweloperzy planują naprawić problem, który wyrzuca graczy z sesji.

Rockstar zaplanował kolejne aktualizacje na następny tydzień.

Najważniejsze informacje o Red Dead Redemption 2:

Wszystkie informacje o RDR 2.

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Więcej artykułów od Przemysław Wańtuchowicz

Komentarze (7)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

RekomendacjaRed Dead Redemption 2 - Recenzja

Wspaniały Dziki Zachód, jakiego jeszcze nie znacie.

Red Dead Redemption 2 - jak ukończyć na 100 procent

Wszystkie wymagania do pełnego zaliczenia gry.

Red Dead Redemption 2 - Prawdziwa miłość V (część poboczna)

Prowadzimy pociąg i ochraniamy zakochaną parę.