Assassin's Creed Odyssey - gameplay prezentuje początek dużego dodatku

Dziś premiera pierwszego epizodu DLC.

Dziś debiutuje pierwszy odcinek Dziedzictwa Pierwszego Ostrza - fabularnego rozszerzenia do Assassin's Creed Odyssey. Serwis IGN udostępnił film prezentujący początkowe minuty z DLC.

Uwaga - możliwe spoilery.

W nagraniu pokazano misję otwierającą dodatek. Bohater (Alexios lub Kassandra) musi rozprawić się z grupą Spartan, którzy najechali i spalili pobliską wioskę. Następnie spotyka nieznajomego ratującego podopiecznego z opresji.

Kluczową rolę w rozszerzeniu odgrywa niejaki Darius, a więc legendarny Asasyn odpowiedzialny za zabójstwo perskiego króla Kserksesa. Mężczyzna jest też pierwszym posiadaczem ukrytego ostrza - ikonicznej broni zabójców w kapturach.

Jednocześnie Ubisoft opublikował materiał przedstawiający szczegóły na temat dodatku. Akcję osadzono na północy Macedonii, a wyzwania przeznaczone są dla postaci na co najmniej 28. poziomie doświadczenia.

Zobacz też: Assassin's Creed Odyssey - Poradnik, Solucja

Dostęp do zadań z DLC gracze uzyskają po wykonaniu jednej z misji siódmego rozdziału bazowej kampanii. Twórcy podkreślają, że rozszerzenie nie ujawnia żadnych informacji o fabule podstawowej produkcji.

Dziedzictwo Pierwszego Ostrza złoży się łącznie z trzech odcinków wydawanych co sześć tygodni. Pozostałe epizody powinny zadebiutować na początku 2019 roku, aczkolwiek dokładnych terminów na razie nie ujawniono.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami