Aktualizacja Battlefield 5 z nową mapą i epizodem fabularnym opóźniona

Z powodu nieoczekiwanego błędu.

Dzisiaj miała ukazać się nowa aktualizacja strzelanki Battlefield 5. Ta jednak nie pojawi się zgodnie z planem, o czym niespodziewanie poinformowali deweloperzy ze studia DICE.

We wpisie opublikowanym na oficjalnym Twitterze gry wyjaśniono, że powodem opóźnienia jest odnaleziony przez projektantów błąd. Zamiast więc wydawać treści z usterką, ryzykując uszkodzeniem całej produkcji, postanowiono wstrzymać premierę dodatkowych elementów.

Nowego terminu debiutu na razie nie ujawniono. Autorzy podkreślili jednak, że przesunięcie nie powinno być zbyt „długie”. Jednocześnie twórcy zaznaczyli, że więcej szczegółów przedstawią wkrótce.

Zobacz też: Battlefield 5 - poradnik i najlepsze porady

Aktualizacja wprowadzi do gry następny epizod Wojennych Opowieści, czyli kampanii fabularnej do rozgrywki w pojedynkę. Odcinek przedstawi losy niemieckiego oficera dowodzącego załogą Tygrysa.

Natomiast do trybu sieciowego trafi mapa Panzerstorm - osadzona w Belgii lokacja oferująca aż 7 miejsc na pojazdy pancerne dla każdej ze stron konfliktu. Planszę stworzono z myślą o starciach czołgów. Do tego kolejne elementy umundurowania, kamuflaże broni i tryb strzelnicy.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami