Red Dead Redemption 2 - rewolwerowcy: Slim Grant

Ostatni z legendarnych strzelców.

Zlecenie na Slima Granta to fragment zadania Najszlachetniejszy z mężczyzn i kobieta, w którym otrzymujesz zdjęcia kilku bandytów, z którymi możesz się zmierzyć.

Grant to ostatni rewolwerowiec. Dostęp do tej części zadania odblokuje się dopiero, gdy pokonasz pozostałych strzelców, a także ukończysz misję Noc pełna rozpusty w czwartym rozdziale opowieści fabularnej.

Slim Grant jest szeryfem stanowym Annesburga, więc tam musisz się udać - zadanie oznaczono ikoną „JBC” (1).

smap

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Wejdź do biura szeryfa i wypytaj o Granta. Rewolwerowiec pojechał do obozu bandytów, niedaleko miasta. Udaj się więc do obszaru zaznaczonego na żółto. Obóz łatwo dostrzec dzięki dymowi unoszącemu się z ogniska.

s1

Grant jest przywiązany do drzewa, ale pilnuje go zaledwie kilku bandytów. Pozbądź się ich, rozwiąż rewolwerowca i zarzuć go na konia. Następnie udaj się do żótego znacznika, pod Brandywine Drop.

Na miejscu ściągnij porwanego z konia i połóż obok Levina. Po krótkiej scence będziesz musiał stoczyć pojedynek rewolwerowy z Callowayem. Po wszystkim nie zapomnij zabrać jego unikalnej broni.

s2

Slim Grant był ostatnim z legendarnych rewolwerowców w grze, tym samym właśnie zakończyłeś długie, wieloetapowe zadanie poboczne Najszlachetniejszy z mężczyzn i kobieta.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami