Red Dead Redemption 2 - nieznajome osoby: Najszlachetniejszy z mężczyzn i kobieta

Legendarni rewolwerowcy Dzikiego Zachodu.

Najszlachetniejszy z mężczyzn i kobieta to jedno z najbardziej złożonych wyzwań w RDR 2 - w jego skład wchodzi bowiem pięć zadań, w których spotykamy legendarnych rewolwerowców i - zazwyczaj - mierzymy się z nimi w pojedynku rewolwerowym.

Zadanie aktywujesz w południowo-wschodniej części Valentine, po rozpoczęciu drugiego rozdziału fabularnego. Wejdź do baru (1) i rozpocznij rozmowę z klientem przy ladzie.

nmap

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Mężczyzna jest pisarzem, któremu niejaki Jim „Boy” Calloway zlecił napisanie książki o swoich przygodach. Do tego potrzeba jednak wielu opowieści i anegdot, których artysta nie może zdobyć sam. Do akcji wkracza więc Arthur.

n2

Pisarz - Levin - wręczy ci zdjęcia kilku najlepszych rewolwerowców. Twoim zadaniem jest odszukanie ich dzięki wskazówkom na fotografiach i stoczenie z nimi pojedynku. To również okazja do zdobycia jednych z najbardziej unikatowych broni w grze.

Levina nie zobaczysz aż do momentu, w którym rozprawisz się z czterema pierwszymi rewolwerowcami, więc wykonaj najpierw te zadania:

Gdy uporałeś się już z czterema dostępnymi rewolwerowcami i zakończyłeś zadanie Noc pełna rozpusty w czwartym rozdziale opowieści, na mapie w Valentine znów zobaczysz ikonę „JBC” (zobacz powyższą mapę) - oznacza to, że odblokował się finał misji.

Udaj się więc ponownie do baru i wypytaj barmana o Callowaya. Okaże się, że zleceniodawca jest w Saint Denis. Czeka cię więc dość długa przejażdżka do miejskiego portu - albo szybka podróż za ok. 10 dolarów. Tam właśnie po raz kolejny zobaczysz ikonę „JBC”.

n1

W porcie podejdź do nieznajomego i ponownie wypytaj o Callowaya. Przejdź kilka kroków za strażnikiem, a uruchomisz scenkę z rozmową. Zgorzkniały rewolwerowiec chce, abyś uporał się z ostatnim rewolwerowcem:

Kiedy pokonasz Slima Granta, zakończysz całe zadanie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami