Do Rezerwuaru i Splątanej groty trafisz podczas poszukiwań Lenistwa. Aby dotrzeć do zbiornika i sieci kanałów, muisz przejść przez Zniszczoną stację. Jeśli nie chcesz pominąć żadnych przedmiotów po drodze, zajrzyj na stronę Darksiders 3 - znajdźki i sekrety: Zniszczona stacja.

W lokacji poznasz schemat sterowania dotyczący pływania - zalecamy nieco poćwiczyć ten element kontroli nad postacią, bowiem gdy trafisz do Głębin w późniejszej fazie gry, będzie ci znacznie łatwiej.

Wymagania do zebrania wszystkich przedmiotów:

  • Forma Esencji Ognia (odblokowana po pokonaniu Gniewu)
  • Forma Esencji Energii (odblokowana po pokonaniu Żądz)
  • Gwiazda Zbawienie (odblokowana po spotkaniu z Archaniołem Uzielem)

Gdy znajdziesz się w zbiorniku, zanurkuj i skieruj się na lewo od wodospadu. W podwodnej wnęce znajdziesz Płonące Szczątki. Wyjdź na powierzchnię, zlikwiduj wrogów i rozbij drewniane pudła. Jest w nich ukryty Odłamek ciernia.

390

Gdy dotrzesz do Vulgrima, skręć w prawo. Na końcu schodów znajdziesz człowieka czekającego na ratunek oraz Adamantynowe srebro. Teraz kieruj się cały czas prosto aż dotrzesz do torowiska z niewielką ilością światła. Przed wejściem, na suficie znajdziesz czerwony kokon. Rozbij obiekt bronią nasyconą Esencją Ognia, aby wejść w posiadanie Małego odłamka uzdrowienia.

391

Trzymaj się lewej strony, a znajdziesz Demoniczny artefakt. Kawałek dalej trafisz na dziurę w murze. Na końcu tunelu czeka na ciebie Fragment adamantynu.

392

Pokonując kolejne obszary, staraj się trzymać prawej strony, bowiem w labiryncie tuneli łatwo można się zgubić i pominąć niektóre pomieszczenia.

Przy krańcu półki, tuż obok zwłok, leży Anielski artefakt. Kawałek dalej, poziom wyżej, znajdziesz następny czerwony kokon. Jeśli go zniszczysz, zdobędziesz Standardowy kłębek Mar.

393

W kokonie po prawej kryje się Mały odłamek uzdrowienia. Niedaleko, pod zwisającym wrakiem samochodu, leży Fragment adamantynu.

394

Kilka kroków dalej znajdziesz człowieka oraz Demoniczny artefakt. Opadnij na dół, maszeruj prosto i zwróć uwagę na klepisko z kości. Odłamek wzmocnienia czeka na nowego właściciela.

395

W następnym tunelu pozbądź się wszystkich jaj. W jednym z nich kryje się Mały kłębek Mar. Biegnij prosto, a dotrzesz do stosu kości, gdzie leży Wielki kłębek Mar.

396

Pod sufitem znajdziesz jeszcze jeden czerwony kokon. Nasyć Zbawienie Esencją Ognia, rzuć w obiekt i podnieś Standardowy kłębek Mar. Wejdź do pomieszczenia z kokonami ustawionymi dookoła dziury, zabij wrogów i zbierz łupy - Odłamek gniewu, Adamantynowe srebro, Wielki kłębek Mar.

397

Wskocz na górę we wnękę i kieruj się tunelem. Przy jajach po prawej leży Mały kłębek Mar. Gdy znajdziesz się na zawalonym peronie, idąc od strony głównych schodów, zniszcz śmietnik, by zyskać Odłamek uzdrowienia. Pędź prosto, a trafisz na Odłamek amoku.

398

Idź w kierunku kokonów, pokonaj przeciwników i zabierz cenny Rdzeń Odmłodzenia. Pójdź w lewo i zwróć uwagę na czerwony kokon. Zniszcz obiekt, aby uzyskać Wielki kłębek Mar.

399

Po prawej stronie leży Mały kłębek Mar. Podnieś przedmiot, a następnie biegnij w lewo. Zniszcz barierę na końcu schodów, by dostać się do sekretnego pomieszczenia. Przy okazji weź Standardowy kłębek Mar.

400

Kolejna lokacja to prawdziwy skarbiec różnorodnych przedmiotów. Na obszarze znajdziesz Standardowy kłębek Mar, Demoniczny artefakt, Mały kłębek Mar, Odłamek gniewu i Odłamek uzdrowienia.

401

Reklama

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały